EAL2007
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EAL2007

meie kursuse pesa
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kursuse lõpupidu

Go down 
+9
Madli
Merje
Liisa
Triin
katrinkoor
Silja
Pille-RiinP
KarolinKabanen
Admin
13 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kursuse lõpupidu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 4 EmptyNelj Juun 03, 2010 4:42 pm

Ahjaa, kui sa ei soovi endale meilile foorumisse lisatud kirju, siis vali Profiil> Eelistused ja sealt alt saab ära muuta selle.
Tagasi üles Go down
Pille-RiinP

Pille-RiinP


Postituste arv : 46
Join date : 27/05/2010
Age : 35

Kursuse lõpupidu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 4 EmptyNelj Juun 03, 2010 4:43 pm

Liisa kirjutas:
mis Marilin seal teeb? Kauaks läheb?

Ta läheb raamatuid müüma, noh vaata paljud käivad seal niimoodi- hommikust õhtuni siis mööda linna ja nn "määrivad neid pähe". Aga tagasi tuleb oktoobris, oli vist nii.
Tagasi üles Go down
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Kursuse lõpupidu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 4 EmptyNelj Juun 03, 2010 9:40 pm

ma täpsustaks - kodulehel oli kirjas, et kanuutamine 4-6 tundi tongue

ja mina sõidaks parema meelega Pärnu kaudu, mull ei meeldi mööda külavaheteid ekselda silent
Et siis pärnu,ja sealt edasi, saab Pärnus poes käia ja see jääb iseenesest niikuinii Pärnu poole Viljandist.
Väike ettepanek Smile Ajavahe kaart järgi tuli 9 min, mis ma arvan tegelikult pole olemas, kuna saab sõita ühtlase kiirusega enam-vähem
Tagasi üles Go down
KarolinKabanen

KarolinKabanen


Postituste arv : 27
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn, Eesti

Kursuse lõpupidu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 4 EmptyNelj Juun 03, 2010 9:42 pm

Silja, sa oled tubli Smile Aga see on päris hea mõte, et käia seal muuseumis ka ära. Mis järjekorras ainult - seda saab vast arutada.
Siis matkaradadest on nüüd ära mainitud Ingatsi ja Öördi. Kas on veel kellelgi arvamusi matkaradade kohta?

Kaidi oli vist nõus nuge ja kausse tooma. Kellel on veekeedukannu vms? mida saaks kaasa võtta? Cool
Tagasi üles Go down
http://kabanenkarolin.onepagefree.com/
Merje

Merje


Postituste arv : 37
Join date : 28/05/2010
Age : 36

Kursuse lõpupidu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 4 EmptyReede Juun 04, 2010 3:24 am

Silja, sa oled tõesti tubli Very Happy
Kaart soovitab Tartu mnt pidi minna, võime tagasitulles Tori kaudu tulla, Pärnu mnt pidi. Aga Pärnu mnt on nii pikk ja sirge...igav sõita!
Katsun ka ise miskit tarvilikku kaasa võtta- äkki eraldan ka ühed hapukurgid, pappnõusid peaks ka saama, kausi-noad jm. Ja mänge ka:)
Ja sääskede peletamiseks on kellelgi miskit head ja TÕHUSAT? Question Jube, neid on nii palju!
Tagasi üles Go down
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Kursuse lõpupidu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 4 EmptyReede Juun 04, 2010 3:45 pm

infoks, mis kirjutas Junsi talu inimene mulle:)
Broneeringutasu on laekunud, sellega on korras. Hommikusöögi osas oleks
meil hea teada reede ennelõunat, kuna me kohapeal sööki ei valmista.
Kanuumatkale läheme Puhkekeskusest. Kui on palav ilm peaks ennast
varustama peakattega, putukamürgi, päikesekreemiga ning joodavaga,
soovitavalt mitte alkohol. Krillimisasjad on meil olemas. Kas teil on
õhtusöök endal või soovite meilt tellida? Kui on veel küsimusi vastame
meelsasti.

Tartu mntl on remont pale mul tglt suht savi ka Razz
Tagasi üles Go down
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Kursuse lõpupidu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 4 EmptyReede Juun 04, 2010 5:22 pm

veekeetja saab nende poolt, et teed vms teha Smile
ja kell 12 peaks matkaga alustama.Jõuab?
Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kursuse lõpupidu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 4 EmptyReede Juun 04, 2010 7:40 pm

hea oleks kui ei pea minema tartu mnt-lt, ei viitsi seal 30 km/h ka seista.. Very Happy

saaks kiiremini kohale ka Razz a no seda saame arutada enne sõitma hakkamist ka ju.. ja ma saan ka pappnõusid võtta! ja vbl leidub mul kuskil see spiraal ka Very Happy
Tagasi üles Go down
Kairi!

Kairi!


Postituste arv : 22
Join date : 27/05/2010
Age : 36

Kursuse lõpupidu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 4 EmptyReede Juun 04, 2010 10:56 pm

Minule tundus ka Ingatsi kõige huvitavam rada olevat!
Ja pooldan mõtet, et reedel samuti üks matk teha nendega, kes siis kanuutama ei lähe! Otsustame ühiselt, kuhu lähme laupäeval ja siis reedel valime teise raja. Igaljuhul, sport on põhiline! Very Happy
Tagasi üles Go down
Merje

Merje


Postituste arv : 37
Join date : 28/05/2010
Age : 36

Kursuse lõpupidu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 4 EmptyPüh Juun 06, 2010 10:32 pm

Aga mis teed pidi siis minna? Rapla kaudu Viljandi mnt pidi?
Et kui minna Tartu mnt, siis võiks kokku saada ka kas Sikupillis või Ülemistes, poleks vaja Järvele sõita ja siis nagunii tagasi Ülemiste poole Laughing

Ja siis võiks meil seal musa ka olla Very Happy Kas neilt saab sealt makki või on kellelgi ise väiksemat patakatega makki?
Siis oleks vaja kkindlasti korralikku Eesti teede kaarti või ka GPSi. On kellelgi?
Tagasi üles Go down
Pille-RiinP

Pille-RiinP


Postituste arv : 46
Join date : 27/05/2010
Age : 35

Kursuse lõpupidu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 4 EmptyPüh Juun 06, 2010 11:38 pm

Mina ei jõua siis 8.30 kui Sikupillis või Ülemistes kokku saame.
Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kursuse lõpupidu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 4 EmptyEsm Juun 07, 2010 12:23 am

minul ka palju raskem tulla sinna.. järve selver sobib palju paremini.. aga äkki katrin nõus järvel kokku saama enne ? Very Happy
Tagasi üles Go down
Merje

Merje


Postituste arv : 37
Join date : 28/05/2010
Age : 36

Kursuse lõpupidu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 4 EmptyEsm Juun 07, 2010 1:16 am

Eks saab kokku leppida teiste inimestega, kelle auto peal sa oled, aga kuna ma tulen Piritalt, siis pole mõtet Järvele sõita ja siis jälle tagasi tartu mnt-le.
Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kursuse lõpupidu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 4 EmptyEsm Juun 07, 2010 1:22 am

arusaadav, aga oleks vaja leppida kokku, et mis kaudu me siis lähme?
Tagasi üles Go down
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Kursuse lõpupidu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 4 EmptyEsm Juun 07, 2010 1:59 am

HALLOOOO!!!
Tartu maanteel on remont! Milleks sinna minna? Mina tean hästi, kuidas saab läbi Pärnu sõita ning teine variant läbi Rapla. Mina küll ei taha Tartu mnt kaudu sõita. Minul on kaart ka olemas. confused
Tagasi üles Go down
Merje

Merje


Postituste arv : 37
Join date : 28/05/2010
Age : 36

Kursuse lõpupidu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 4 EmptyEsm Juun 07, 2010 2:27 am

No selge, siis jääb Järvel kokkusaamine Wink
Ja tundub, et Rapla kaudu on lühem ja kuskil 15 minutit kiirem. Aga samas on enne Raplat ümbersõit! Võime minna üht teed ja tulla teist teed Cool
Tagasi üles Go down
KarolinKabanen

KarolinKabanen


Postituste arv : 27
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn, Eesti

Kursuse lõpupidu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 4 EmptyTeis Juun 08, 2010 1:12 am

Ml on ka paar aastat vana Regio atlas ja pisikene pirisev raadio ka. Muidu tahab raadio elektrit, aga töötab 3X1,5 voldise patakaga. Aga see on ainult raadioga - CD mängija andis otsad tongue Võin nende matkaradade info ka välja printida kui on tarvis Smile

Muideks, kas keegi teab, et mis tavaks on peale aktust meie ülikoolis? Mingit peenemat lauda ju keegi ei kata meile kuskil aatriumis vms? Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
http://kabanenkarolin.onepagefree.com/
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kursuse lõpupidu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 4 EmptyTeis Juun 08, 2010 1:35 am

Leidsin TLÜ kodulehelt sellise infi, vt. siit http://www.tlu.ee/?LangID=1&CatID=4921

Rohkem infot ei tea, kuid mind ise ka väga huvitab, mis ja kuidas... Uurin veel mõnelt, teine jama on riietega- no mida selga panna, juba mõtlen, et lähen paljalt silent
Tagasi üles Go down
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kursuse lõpupidu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 4 EmptyTeis Juun 08, 2010 1:44 am

Ja selline huvitav inff ka: http://www.tlu.ee/?LangID=1&CatID=4920

ja üks lõik kodulehelt:

Kasvatusteaduste Instituut
15. juuni kell 14.00 alushariduse pedagoogi eriala lõpuaktus ülikooli aulas (Terra õppehoone III korrus, Narva mnt 25).

15. juuni kell 16.00 andragoogika, eripedagoogika, kutsepedagoogika, pedagoogika erialade lõpuaktus ülikooli aulas (Terra õppehoone III korrus, Narva mnt 25).

Järeldan, et siis kas meie siis 13nekesi ja äkki kaugõpe ka?
Tagasi üles Go down
KarolinKabanen

KarolinKabanen


Postituste arv : 27
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn, Eesti

Kursuse lõpupidu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 4 EmptyTeis Juun 08, 2010 2:01 am

on alles digitaalseks see lõpukatus aetud Surprised Muidu Silja, Klementi tehasepoe juures Kadaka teel on lisaks ka PTA Outlet pood - võid alati sealt läbi astuda! tongue
Tagasi üles Go down
http://kabanenkarolin.onepagefree.com/
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kursuse lõpupidu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 4 EmptyTeis Juun 08, 2010 4:00 am

Esialgne sööginimekiri:

1) Toorsalat: kurk, tomat, oliiviõli, till (see lihtsam variant)

2) Kartulisalat: hapukoor, majonees, sool-pipar-suhkur, sinep (muu tooraine muretsen ise, kuna teen varem valmis)

3) Leib, sai, sepik (kuidas keegi on harjunud sööma + võikude materjal) vorst/sink, juust, või/toorjuust, tomat-kurk

4) Vorst, šašlõkk, ketšup-sinep

5) Merje tellitud krinkud

6) Tee, kohvi, koor (kas võtta eraldi need asjad vastavalt maitsele või nt need 3 1-s pakid)

6) Puuvilju??

Arvan, et kes viitsib kaasa veel midagi küpsetada, siis oleks üliäge- kas või rappa kaasa võtta.

NB! Malle lubas kaasa võtta 3l purgis õunamahla ja mingi anuma, kuhu sisse siis lahjendada.

Kes saab mõned asjad kodunt ise kaasa võtta, võiks öelda... nt sinep on selline asi, mida suurtes kogustes ei kasutata ja sool-suhkur-pipar. Ma võtan suhkru kaasa, mul seda nii palju, et ära tarvitada ei jõua.

Veel mõtteid?! See on esialgne, ettepanekud-muudatused teretulnud, sest kõigi söögiharjumused on erinevad... Et siis tuleks asjad kokku leppida, kuidas ja mida- see hoiab kokku ka aega, kui peaksime 13nekesi poes otsustama hakkama- see oleks kohutav! Seda enam, et mulle poes käia ei meeldi. Põhiline on siiski, et keegi näljast pahuraks ei muutuks!
Tagasi üles Go down
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Kursuse lõpupidu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 4 EmptyTeis Juun 08, 2010 2:53 pm

ma ka mõtlesin et enne on ikka vaja nimekirja - poes käik ajaks ilma nimekirjata hulluks vist No

mina võin hapukurki kaasa haarata paar purki ehk.

JA teate mis, kas kellelgi on magamiskotti nii igaks sajaks juhuks autosse visata???
Vaadake - ma kirjutasin suht teema alghuses, et meil 8 pluss 4 kohta see teeb kokku 12, et mina olen kaisus nõus magama Karul Razz vabalt Twisted Evil aga ettevaatus enneküike, et keegi tekita ei jääks:)

kas sa Silja tõesti viitsid salatit teha??? SUPER Smile aga mul on palve, kas sibul võiks jääda järgmiseks korraks, ma üLDSE ei armasta seda Crying or Very sad
Tagasi üles Go down
Merje

Merje


Postituste arv : 37
Join date : 28/05/2010
Age : 36

Kursuse lõpupidu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 4 EmptyTeis Juun 08, 2010 4:54 pm

Ma võtan igaks juhuks magamiskoti kaasa:) MA saan vast kaasa võtta mingit värsket salatilehte ja tilli!
Salatisse võiks ka herneid mitte panna, aga õuna ja muna võiks palju olla, siis on väga maitsev Wink
Tellisin ka kringlid ära ja saan need neljapäeva õhtul kätte!

Lõpetamise kohalt, kas meil mingeid proove ka on, et kuidaskuhumillal käia või ongi ainult see Silja saadetud infokiri!?
Tagasi üles Go down
KarolinKabanen

KarolinKabanen


Postituste arv : 27
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn, Eesti

Kursuse lõpupidu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 4 EmptyTeis Juun 08, 2010 5:53 pm

magamiskott on üleüldiselt niisama ka maruhea asi, et kui sääsed kimbutavad, siis saab sinna sisse peitu minna ja kui keegi kuskile põõsasse peaks magama vajuma, siis tuleb ka kasuks drunken Aga noh, ma kahtlustan, et peale minu on meil vaid paar üle-pigutajat Laughing

Mulle sobib kõik salati sees, juhul kui keegi peaks huvi tundma Smile Kõik mida saab kodust ja ilma rahata on hea! ja kõik salatitegijad ja kringlite tellijad on väga tublid!

Mingit aktuse infot ei ole küll jagatud - Tamm teadis vaid, et peamajas ja kell 14:00. Smile
Tagasi üles Go down
http://kabanenkarolin.onepagefree.com/
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Kursuse lõpupidu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 4 EmptyTeis Juun 08, 2010 9:31 pm

Karu saab ka söögist rääkida jälle ve rabbit
ilm meid ei soosi, teate jh? pale
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kursuse lõpupidu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 4 Empty

Tagasi üles Go down
 
Kursuse lõpupidu
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
EAL2007 :: Your first category :: Your first forum-
Hüppa: