EAL2007
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EAL2007

meie kursuse pesa
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kursuse lõpupidu

Go down 
+9
Madli
Merje
Liisa
Triin
katrinkoor
Silja
Pille-RiinP
KarolinKabanen
Admin
13 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorTeade
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kursuse lõpupidu - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 6 EmptyPüh Juun 13, 2010 12:09 am

Söögile kulunud summa: 747, 40 EEK : 13 inimest = 57,50 EEK inimene

Saime tänu Merje säästukaardile 150 EEKu alla.

Minu konto: Swedbank 221020728950

* Oleks hea, kui paari päeva jooksul laekuks raha arvele. Aitäh!
Tagasi üles Go down
Pille-RiinP

Pille-RiinP


Postituste arv : 46
Join date : 27/05/2010
Age : 35

Kursuse lõpupidu - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 6 EmptyPüh Juun 13, 2010 6:53 pm

Mina kandsin üle, aga mul SEB, siis jõuab vist homseks, kuna täna pühapäev.
Tagasi üles Go down
Kairi!

Kairi!


Postituste arv : 22
Join date : 27/05/2010
Age : 36

Kursuse lõpupidu - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 6 EmptyEsm Juun 14, 2010 1:59 am

Mina olen ka võlast vaba! Very Happy
Tagasi üles Go down
kadi22




Postituste arv : 1
Join date : 13/06/2010

Kursuse lõpupidu - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 6 EmptyEsm Juun 14, 2010 2:22 am

Nii, teen ka siis siin oma käpa valgeks Smile Väga vahva! Katrin Koor, palun saada mulle oma konto number!! MA OLEN SULLE VÕLGU Razz
Tagasi üles Go down
Kairi!

Kairi!


Postituste arv : 22
Join date : 27/05/2010
Age : 36

Kursuse lõpupidu - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 6 EmptyEsm Juun 14, 2010 3:22 am

Peaks mainima, et Merjel on päris võimas säästu kaart! Very Happy Minu oma sai omala ajal heal juhul 1.50 arvele kui ost ületas 50 krooni! Very Happy
Tagasi üles Go down
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Kursuse lõpupidu - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 6 EmptyEsm Juun 14, 2010 4:20 pm

1107779288 on minu swedbank
252.- aitähh, Kadi Smile
Tagasi üles Go down
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kursuse lõpupidu - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 6 EmptyTeis Juun 15, 2010 4:27 am

Vägev! Eile oleks, kui mini palgapäev olnud- 8 inimest suurendas mu kukrut Very Happy

Paar päeva möödas, kuidas on muljed reisist... õnnestumised, ebaõnnestumised jm. Seda selle eesmärgiga, et kui tulevikus midagi teha, mida siis meeles pidada...

Mulle tundus küll, et päris mõnus olemine oli- ekstreemsust oli palju, küll aga nullis minu tuju külm vesi confused

PS! Arvan, et ei pea meelde tuletama, et me KÕIK ootame Teid homsele aktusele. Ahjaa, Gaudeamust tuleb laulda, aga selleks pidavat kohapeal sõnad toolil olema.
Tagasi üles Go down
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Kursuse lõpupidu - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 6 EmptyTeis Juun 15, 2010 2:05 pm

ilmselt olen mina liiga palju sedalaadi kohtades ja üritustel kaasa löönud, et külm vesi oli minu jaoks lihtsalt paratamatus ja mitte üldse halb variant Smile
mind väsitas kanuutamine niiiii ära aga, et uni oli jube magus Cool
ses suhtes olen ma käinud erineva seltskonnaga ja teiega oli seepärast eriti hea, et kõik vastutavad ja mingit laga vms jama ei tekkinudki tongue väga positiivne!
ja muidugi, Silja, sa ise tegid ju suure töö ära - toidupool, eriti mugav minusugusele.

Näeme lõpetamisel Wink
Tagasi üles Go down
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Kursuse lõpupidu - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 6 EmptyTeis Juun 15, 2010 2:07 pm

noojaa ja muidugi serenaad, ma oleks peaaegu unustanud, et see oli õhtu tipphetk cheers
Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kursuse lõpupidu - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 6 EmptyTeis Juun 15, 2010 5:42 pm

mina ei saagi tulla lõpetamisele Sad olen tööl..
Tagasi üles Go down
Pille-RiinP

Pille-RiinP


Postituste arv : 46
Join date : 27/05/2010
Age : 35

Kursuse lõpupidu - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 6 EmptyTeis Juun 15, 2010 5:48 pm

Mina ka kahjuks ei saa, mul siin Haapsalus samal ajal kontsert Crying or Very sad

Ilusat lõpetamist teile! flower
Tagasi üles Go down
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Kursuse lõpupidu - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 6 EmptyTeis Juun 15, 2010 9:26 pm

nuuks, nii armas oli teid näha lõpetamisel - siit aga minu masendunud tuju Crying or Very sad
et kui tahad tunda end luuserina, mine teiste lõpetamist vaatama Sad
Tagasi üles Go down
Kairi!

Kairi!


Postituste arv : 22
Join date : 27/05/2010
Age : 36

Kursuse lõpupidu - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 6 EmptyKolm Juun 16, 2010 4:25 pm

Kui ma eile aktusel olin väga õnnelik ja ainult naersin, siis kodus hakkasin mõtlema, et see oligi kõik. Enam ei saa me kord nädalaski kokku ning paratamatult laguneme laiali...Sad Isegi siis, kui igaühega pole jõudnud nende kolme aasta jooksul piisavalt suhelda, on kõik ikkagi kuidagi kalliks saanud! (See oli rubriik "Nukrusenurgake!" Very Happy)

Aga serenaadi koha pealt...kurk kipitab siiani ning hommikuti pole häält ollagi! Very Happy See oli südamest lauldud! Very Happy
Tagasi üles Go down
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Kursuse lõpupidu - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 6 EmptyKolm Juun 16, 2010 6:32 pm

aga ma vin ikka muljetada ja Aili Tamme põrgupõhja kiruda (kohtusime põgusalt täna) ja siis küsida kõiki materjale, mis mul vaja võib minna ja jne jne, olge ikka silmapidi foorumis koguaeg jocolor
õnne teile veel ja veel ja veel Razz Razz
Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kursuse lõpupidu - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 6 EmptyKolm Juun 16, 2010 7:17 pm

mis ta tegi Very Happy
Tagasi üles Go down
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Kursuse lõpupidu - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 6 EmptyKolm Juun 16, 2010 8:08 pm

no mida ta ei tee???? ma käisin oma jrgmise aasta plaani tegemas, et millal midagi teha ja siis ta ladus seal pirne üksteise järel Laughing
Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kursuse lõpupidu - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 6 EmptyKolm Juun 16, 2010 8:11 pm

no räägi lähemalt, ma tahan ka nalja Very Happy
Tagasi üles Go down
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kursuse lõpupidu - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 6 EmptyNelj Juun 17, 2010 1:39 am

Kusjuures, siit kohe küsimus suurele ringile....kas ma olin ainuke, kes sai aru, et meil on mapi vahel olemas ka B2 taset tõendav paber, vastava arvutioskuse taseme paber ja paber lastekaitse kui kõrvalaine kohta, mida nii hullusti sai taga ajada..... On mul seda mõtet küsida Tamme käest? Mitte kuskil saadud paberitest ei ole välja toodud, et ma oman B2 taset (v. a. nn õppekaardi leht, aga no kuulge..... kes hakkab seda sealt taga ajama) või olen ka mingil määral sobilik töötamaks lastekaitsega seotud ametikohtadel....
Tagasi üles Go down
Merje

Merje


Postituste arv : 37
Join date : 28/05/2010
Age : 36

Kursuse lõpupidu - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 6 EmptyNelj Juun 17, 2010 2:28 am

Sama mure ka mul! Ma inka peale ei tulnudki, aga nüüd ka veel see Crying or Very sad
Igatahes pöördusin juba Tamme poole ja ta ütles, et tema ei tea midagi, et uuringu vastavast instituudist, kui sealt olevat lubatud!!!! HAllooo!!!! Tema ju ise ütles, et saame selle kõrvalaine kohta paberi/diplomi! Saatsin siis ka veel Marika Voogrele kirja, aga vastust pole seel saanud...
Täielik jamps No
Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kursuse lõpupidu - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 6 EmptyNelj Juun 17, 2010 4:42 am

jah, mõlemad asjad peame saama Neutral
Tagasi üles Go down
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kursuse lõpupidu - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 6 EmptyNelj Juun 17, 2010 4:10 pm

Nii, sain oma vastuse Liisa Lumistelt, kiri järgmine:

Tere Silja,

eraldi B2 taset ja arvutioskuse taset tõendatavat dokumenti tõesti ei väljastata, samamoodi kõrvalaine kohta. Õiendil ei pea kõrvalaine kohta midagi kirjas olema, lihtsalt eraldi blokk "kõrvalaine". Kuna kõrvalaine ei anna kvalifikatsiooni, siis sellepärast ei ole see ka eraldi dokumendil. Kõrvalaine annab ainult nö süvendatud teadmised ühes valdkonnas.

Väga kahju, et sulle on jäetud teine mulje, aga dokumentide väljastamisel on praegu kõik korrektne.


Siit tuleb siis omad järeldused teha... võtab vanduma noh Mad
Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kursuse lõpupidu - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 6 EmptyNelj Juun 17, 2010 5:20 pm

emm.. :S eriti nõme!!!!!
Tagasi üles Go down
Pille-RiinP

Pille-RiinP


Postituste arv : 46
Join date : 27/05/2010
Age : 35

Kursuse lõpupidu - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 6 EmptyReede Juun 18, 2010 6:43 pm

Napakad nad seal ülikoolis Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kursuse lõpupidu - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 6 Empty

Tagasi üles Go down
 
Kursuse lõpupidu
Tagasi üles 
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
EAL2007 :: Your first category :: Your first forum-
Hüppa: