EAL2007
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EAL2007

meie kursuse pesa
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kursuse lõpupidu

Go down 
+9
Madli
Merje
Liisa
Triin
katrinkoor
Silja
Pille-RiinP
KarolinKabanen
Admin
13 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kursuse lõpupidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 3 EmptyEsm Mai 31, 2010 11:06 pm

Miks keegi teine ei kanuuta? :O Very Happy

ja see olin MINA seal pildil, aga siis segaduse vältimiseks muutsin ära!!

mingi jama, mul tuleb koguaeg meil kui keegi siia kirjutab, siis ma alati vastan kõigele nii ruttu Very Happy
Tagasi üles Go down
Pille-RiinP

Pille-RiinP


Postituste arv : 46
Join date : 27/05/2010
Age : 35

Kursuse lõpupidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 3 EmptyEsm Mai 31, 2010 11:07 pm

Mul tuleb ka meil, üritasin maha võtta, aga ikka tuleb Very Happy
Mina seda kanuutamise asja veel mõtlen, 300.- ei ole just väga vähe ka Neutral
Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kursuse lõpupidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 3 EmptyEsm Mai 31, 2010 11:09 pm

jaa, aga nalja saab ju Very Happy aga mis teised teevad, kes ei kanuuta? kui paljud ei kanuuta, kas mõtleme siis üldse uue plaani? ei?

ja kõik, kes saavad, võiksid võtta digikad ka kaasa ja siis pärast paneks kõik pildid üles ka! Razz
Tagasi üles Go down
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Kursuse lõpupidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 3 EmptyEsm Mai 31, 2010 11:22 pm

ma olen ilmselt nüüd isekas, kuid ma küll ei tahaks kanuutamisest loobuda, oleks justkui eriti kurb Rolling Eyes
AGA ühe kanuuga pole mõtet minna, ei saa isegai võidu teha, nii et ok olekls kui oleks vähemalt 3 kanuud. Idea Neutral
ja sel juhul pole üleüldse mõtet nii vara minna, kui ei kanuutata:S
lähme hoopis reedel rabasse siis????????
MIKS TE EI KANUUTA????? What a Face Suspect
Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kursuse lõpupidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 3 EmptyEsm Mai 31, 2010 11:25 pm

tegelt samas kolm kanuud saame v? kaks inimest ühes?
Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kursuse lõpupidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 3 EmptyEsm Mai 31, 2010 11:27 pm

ei tegelt ärme ikka ära jäta?? tundub lahe, pole kunagi teind seda Very Happy
Tagasi üles Go down
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Kursuse lõpupidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 3 EmptyEsm Mai 31, 2010 11:35 pm

appiiii Very Happy Ruth terroriseerib Very Happy
selge, ma siis annan teada, et 5 inimest kindlalt kanuutab ja ehk ka 6? ning ülejäänud...vaatavad sinist taevast tongue
Tagasi üles Go down
Kairi!

Kairi!


Postituste arv : 22
Join date : 27/05/2010
Age : 36

Kursuse lõpupidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 3 EmptyTeis Juun 01, 2010 12:24 am

Mina arvan ka, et kuigi paljud ei kanuuta (kaasaarvatud ma ise, sest saan seda maal teha nii palju, kui süda lustib), ei peaks teised seetõttu lõbusõidust loobuma, sest see on tõsiselt päris kihvt!
Nagu ma olen aru saanud, on päris palju neid, kes kuivale maale jäävad- seega igav ei tohiks küll hakata! Wink
Tagasi üles Go down
KarolinKabanen

KarolinKabanen


Postituste arv : 27
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn, Eesti

Kursuse lõpupidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 3 EmptyTeis Juun 01, 2010 12:38 am

njah. ma olen küll veits pettunud,et nii vähesed kanuutavad.. sai ju küsitud, et mida inimesed teha tahavad, aga siis oli vaikus. lihtsalt veits tobe, kui keegi ei avalda arvamust ja siis tuleb tagantjärgi välja, et enamus ei ole isegi huvitatud. ma siiski arvan, et point ei ole mitte kanuus vaid selles, et me teeme midagi koos ja meil on ühised mälestused ja kogemused. aga noh, eks see on mu isiklik probleem, et see minus kurbust tekitab . Crying or Very sad

toiduasja võiks kõik koos poes vaadata, et võtab siis seda, mis tuleb kõige odavam. või äkki on Viljandis kuskil mõni "talu-lihapood" .

Siis vaatasin veits rmk lehel ringi (http://www.rmk.ee/teemad/looduses-liikujale/voimaluste-otsing?element%5Bobject_type%5D%5B%5D=%C3%95pperada&element%5Bobject_type%5D%5B%5D=Matkarada&search=1&element%5Bregion%5D%5B%5D=Viljandimaa)
leidsin ise sellised variandid. Aga ega kõik ettepanekud on teretulnud:

1) HÜPPASAARE ÕPPERADA: http://www.rmk.ee/teemad/looduses-liikujale/rahvuspargid/soomaa-rahvuspark/1281
2)INGATSI ÕPPERADA : http://www.rmk.ee/teemad/looduses-liikujale/rahvuspargid/soomaa-rahvuspark/1272
3) TERINGI ÕPPERADA: http://www.rmk.ee/teemad/looduses-liikujale/puhkealad/sakala-puhkeala/1530
4) MARIMETSA MATKARADA: http://www.rmk.ee/teemad/looduses-liikujale/kaitsealad/koik-kaitsealad/1770 (Muidugi see asub kuskil Läänemaal).

Mai tea, jäi teile midagi sealt silma?
Tagasi üles Go down
http://kabanenkarolin.onepagefree.com/
KarolinKabanen

KarolinKabanen


Postituste arv : 27
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn, Eesti

Kursuse lõpupidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 3 EmptyTeis Juun 01, 2010 12:59 am

väga vabandan.. susserdasin selle foorumi tausta kuhugile ära Embarassed
Tagasi üles Go down
http://kabanenkarolin.onepagefree.com/
Triin

Triin


Postituste arv : 5
Join date : 27/05/2010
Age : 36

Kursuse lõpupidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: PIdu   Kursuse lõpupidu - Page 3 EmptyTeis Juun 01, 2010 1:35 am

Mina ka kanuuuuutan. Mainisin seda varem ka, aga te olete mind vist ära unustand!!!!!!!! Kordan siis veel üle, kui toimub kanuutamine olen osaleja!!!!!!!!!!!!
Tagasi üles Go down
Kairi!

Kairi!


Postituste arv : 22
Join date : 27/05/2010
Age : 36

Kursuse lõpupidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 3 EmptyTeis Juun 01, 2010 2:15 am

Loomulikult on ühised mälestused toredad ja neid saab meil kindlasti ka olema. Aga on ilmselge, et nii mõnelgi ei ole hetkel 300.- rahakotist lihtsalt võtta. Suur asi on juba see, et teeme ühise väljasõidu ja veedame niikuinii terve õhtu, öö, hommiku ja järgmise päeva koos! See, kui vahepeal seltskond pooleks läheb ja oma tegemisi teeb, ei ole suur kaotus, ma leian!
Tagasi üles Go down
Kaidi

Kaidi


Postituste arv : 13
Join date : 29/05/2010
Age : 36

Kursuse lõpupidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 3 EmptyTeis Juun 01, 2010 2:18 am

Hei!
Ja mina ütlesin ju ka paar päeva tagasi, et tulen kanuutama - peate hoolikamalt lugema sõbrad! Wink
Tagasi üles Go down
Kaidi

Kaidi


Postituste arv : 13
Join date : 29/05/2010
Age : 36

Kursuse lõpupidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 3 EmptyTeis Juun 01, 2010 2:34 am

Ja veel nendest asjadest, mida võiksime kodunt kaasa võtta: mul on üks suhteliselt suur plastmassist roooosa kauss, millel käib kaas peale - sinna oleks hea salatit teha. Võiksin selle kaasa võtta. See on suhteliselt suur, aga enne olgu suurem, kui et jääb väikeseks vast.
Ja kuna sellega on hea igasuguseid riistasid transportida, siis olen nõus need ka koos endaga võtma: noad, millega salatit hakkida, plastmassist kahvlid ja noad, lõikelaud, võib-olla tuleb veel häid mõtteid . . .
Tagasi üles Go down
Merje

Merje


Postituste arv : 37
Join date : 28/05/2010
Age : 36

Kursuse lõpupidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 3 EmptyTeis Juun 01, 2010 2:40 am

Mina olen käinud 2 korda kanuutamas ja tundub ka kallis olevat, seepärast arvan, et ei tule.
KRINGLITE kohta mul ema arvas, et 1kg-sed jäävad meile väheseks, kas võtan siis 1,5 kg-sed? Siis saame vb ka laupäeval maiustada Razz

Mulle meeldib Ingatsi õpperada ja Öördi õpperada! Smile Ja need pole väga kaugel ka, saame mõlemad teha! Ühe nt reedel, teise laupäeval?

Ja ma võin ka mingeid asju kaasa võtta-hapukurki, mõned nõud, kausid, noad, salfakad:)
Kas joogipoolis on igal ühel oma? Ja kas mingi ühine mittealkohoolne jook ka tuleb- hommikuks, lõunaks?
Tagasi üles Go down
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Kursuse lõpupidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 3 EmptyTeis Juun 01, 2010 2:46 am

mina
Karolin
Ruth
Liisa
Triin
Kaidi
Silja

jäi keegi veel vahele?
Tagasi üles Go down
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kursuse lõpupidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 3 EmptyTeis Juun 01, 2010 5:17 am

Mina tulen igaljuhul kanuutama!

Ma ei tea, kas see on hea või halb mõte, aga mõtlesin, et oleks ka võimalus eelnevalt nt kartuli- või makaronisalat kaasa teha, sest seal põlve otsas lõikumine nagu pole ka see, tekitab rohkem pingeid ja vaeva, kui asi väärt- värsket salatit (tomat, kurk jm) seda ei ole raske kohapeal teha. Küll aga tekib küsimus, kuidas säilitada salatit- hommikuse sõiduga ei juhtu temaga midagi, aga iseasi on see, et millal me saame kasutada majakesi, et kuskile külma kohta panna, muidu läheb soojaga hapuks... Iseenesest oleks ma nõus muidu asja valmis tegema...
Tagasi üles Go down
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Kursuse lõpupidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 3 EmptyTeis Juun 01, 2010 1:59 pm

nii. ma teen vahekokkuvõtte:
11.juuni 2010 kell 8.30 Järve Selveri parklas suunaga Viljandi poole
tulevad: Mina, Silja, Merje, Karolin, Malle, Ruth, Liisa, Pille-Riin, Kaidi, Kairi, Kadi, Triin, Madli
kanuutavad: Silja, Kaidi, Triin, mina, Karolin, Liisa, Ruth
hommikust söövad: selgitan hiljem, ilmselt muutuv asjaolu rabbit
söögiideed: kringlid, hapukurk, toorsalat, liha/vorst, salat

Mina arvan, et muu jook olgu igaühele meelepärane asi, sest autos juuakse ju ka ma arvan.
Salat seisab Silja nii, et hakid ära, hapukoore jm ostad Viljandist ja lisad kohapeal Razz
ma võin veel omast kogemusest üelda, et parem on, kui toit saab otsa, sest hiljem s eda tagasi tassid aon ka suht nõme Neutral
Tagasi üles Go down
Kaidi

Kaidi


Postituste arv : 13
Join date : 29/05/2010
Age : 36

Kursuse lõpupidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 3 EmptyTeis Juun 01, 2010 4:13 pm

Mulle meeldib ka Ingatsi! Tundub põnevam kui teised . . .
Minu poolest võib tellida ka suuremad kringlid - 1 kg võib-olla tõesti jääb väikseks!
Ja joogid võiks minu meelest ka, nagu Katrin ütles, olla igaühel omad - vastavalt soovile ja maitsele.
Tagasi üles Go down
KarolinKabanen

KarolinKabanen


Postituste arv : 27
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn, Eesti

Kursuse lõpupidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 3 EmptyTeis Juun 01, 2010 7:01 pm

jaa olen nõus igasuguste asjadega, mida kirjuatud on. Salat on hää mõte. Silja , sa saad siis arve esitada.
aga on äkki veel kellelgi mõtteid, et mida laupäeval bteha - see võiks mõni pikem matkarada olla.

Ega tea peate seda ka arutama hakkama, et kuhu te reedel lähete. Vb tõesti nagu Merje ütles, et mõni teine matkarada. aga noh, ilusa imaga võib niisama ka lesida. seal ple mingeid looduslikke vaatamisväärsuseid?
Tagasi üles Go down
http://kabanenkarolin.onepagefree.com/
Merje

Merje


Postituste arv : 37
Join date : 28/05/2010
Age : 36

Kursuse lõpupidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 3 EmptyNelj Juun 03, 2010 12:55 am

Kui umbes pooled lähevad kanuutama ja teine pool mitte, siis saame jah kas lesida-lobiseda, aktiivsed olla ja miskit teha! Kas Merilin ja Marilin ei tulegi? Katrin rääkis kunagi, et ka Aleksandra on tulemas? Aga kui 12- 13 tuleb,. siis see on ka super hästi Smile
Tagasi üles Go down
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Kursuse lõpupidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 3 EmptyNelj Juun 03, 2010 2:12 am

minu andmetel Merilin pidi algul ainult reedeks tulema, nüüd ma ei tea. Aleksandra on reisil:) Marilinist ka ei tea midagi.
Tagasi üles Go down
Pille-RiinP

Pille-RiinP


Postituste arv : 46
Join date : 27/05/2010
Age : 35

Kursuse lõpupidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 3 EmptyNelj Juun 03, 2010 3:22 am

Marilin on selleks ajaks juba USA taeva all Smile
Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kursuse lõpupidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 3 EmptyNelj Juun 03, 2010 5:27 am

mis Marilin seal teeb? Kauaks läheb?
Tagasi üles Go down
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kursuse lõpupidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Vahekokkuvõte   Kursuse lõpupidu - Page 3 EmptyNelj Juun 03, 2010 4:37 pm

Olen siis ka veidi aktiivsem... Teen "ametliku" kokkuvõtte asjade käigust.

Kuupäev: 11-12 juuni R ja L
Koht: Junsi Puhkekeskus

Start: 8.30 Järve Selveri juurest
Marsruut: Tallinn-Tartu mnt

(mnt remondi korral teen ettepaneku sõita läbi Saku-Kiisa-Hageri-Rapla-Türi-Särevere-Võhma-Viljandi, ise orienteerun Hagerist Türini ilma kaardita, aeg: ~max 2,5h, olenevalt sõidustiilist ja kaardilugejatest Very Happy, arvan et saab vähemaga) Viljandis on Maksimarket, kus saaks nt poodi minna...

NB! Nullige siis näidikud ära, et saaks hiljem arvet esitada.

Osalejad:
1) Katrin (autoga): Ruth, Pille-Riin, Karolin, Liisa
2) Merje (autoga): Kaidi, Malle, Silja
3) Madli (autoga): Kadi, Kairi, Triin

Kokku: 13 inimest

(Teen ettepaneku arvestada praeguse seisuga ja eesmärgiga asjade paremaks korraldamiseks inimestega, kes on teada andnud- kes viitsib vaevaks võtta ja uurida lähipäevidel teiste osalejate kohta, on tore, kuid see ei ole kohustuslik, seda enam, et tegemist on siiski täiskasvanud inimestega)

NB! Üle vaadata riietus, seda enam, kes kanuutama lähevad ja juhul, kui peaks ümber minema, ning rabasse mineku korral võtan ma vist küll kummikud kaasa, sest mulle roomajad ei meeldi ja neid pidi sellistes kohtades palju olema, ka laudteel võivad päikesevanne võtta...

Kuna pool grupist lähevad kanuutama (pole varem kanuutanud, ei tea palju sellele aega kulub, paar tundi vast ikka või?), siis teistel tuleb seniks oma programm välja mõelda. Peale seda siis võibki alustada ettevalmistustega grillimiseks ja kellel on mõni mäng kodus kapi peal tolmu kogumas, mida võiks vabas õhus mängida, juhul kui kisub vaikseks- Triin loe: twister Very Happy , sulgpall jm. Ehk ei võta palju ruumi pagassis.

Jook: omal valikul ja omal vastutusel (autojuhid)
Söök: (sööginimekirja võiks teha, mõtlen veidi ja edastan ka siis lähiajal)

Muu: papp- või plastik taldrikud, joogitopsid, kohvitassid, plastik kahvlid-noad-lusikad, termos, veekeetja ja/või keeduspiraal, noad, mõned kausid, majapidamispaber, lõikelaud

Kaasa tarbeesemed (sauna ju)

Laupäeval siis osadel hommikusöök ja rabasse, mulle jäi silma Öördi. Pärast siis ehk söömine (kusagil), kusjuures kordan veel üle, et minu kodukoht ei ole sealt kaugel, pm jääb Carl Robert Jakobsoni talumuuseum tee peale, kui tahaks nüüd suures eurohirmus üle vaadata ka meie 500 kroonise peal oleva Eesti rahvavalgustaja elukoha. Üle saab vaadata muuseumi ja niisama tatsata ja midagi leida hamba alla rehist. http://www.kurgja.ee/?leht=cpage0

JA siis ühine sõit Tallinna poole!

"Ametlik" kokkuvõte lõpetab. Oma ühise viimase ettevõtmise nimel leian, et tasub kõigil sinna panustada, ehk siis...
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kursuse lõpupidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
Kursuse lõpupidu
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
EAL2007 :: Your first category :: Your first forum-
Hüppa: