EAL2007
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EAL2007

meie kursuse pesa
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kursuse lõpupidu

Go down 
+9
Madli
Merje
Liisa
Triin
katrinkoor
Silja
Pille-RiinP
KarolinKabanen
Admin
13 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
Admin
Admin



Postituste arv : 2
Join date : 27/05/2010

Kursuse lõpupidu Empty
PostitaminePealkiri: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu EmptyNelj Mai 27, 2010 1:05 am

Kuidas, millal, kellega, mis summad, mis kaudu jne.
Tagasi üles Go down
https://eal2007.forum.co.ee
KarolinKabanen

KarolinKabanen


Postituste arv : 27
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn, Eesti

Kursuse lõpupidu Empty
PostitaminePealkiri: hehe   Kursuse lõpupidu EmptyNelj Mai 27, 2010 1:48 am

Ma siis üritan olla modernne ja nii meie edasise suhtluse hoidmiseks tegin foorumi . loodan, et kõik ikka liituvad sellega.

Aga mis siis edasi, et kus ja kuidas: Merje saatis Regio kaardi, mis näitab, et kõige targem on minna mööda Viljandi mnt: http://kaart.otsing.delfi.ee/index.php?id=1&bbox=475062.75,6490027.25,663500.25,6597652.25&search=%7B%22page%22:0,%22query%22:%7B%22text%22:%22Junsi%22%7D%7D&routing=%5B%7B%22e%22:540995,%22n%22:6584108%7D,%7B%22e%22:574219.9400003806,%22n%22:6468088.409979925%7D%5D
Võiks saada Järve Keskuse ees kokku kell 10:00 (siis keskus avatakse - käiks kohe poes?) või saame varem kokku nt kell 8:00 ja käime Viljandis poes? Vastavalt sellele võiks ka kanuumatka aja kokku leppida?
Mida siis poest võtta? Ma pakuks välja, et õhtul teks grilli ja toorsalatit. Magustoiduks võiks kooki osta v eegi võiks teha? ja siis kindlasti peaks võiku asjad kaasa võtma, et saaks laupäeva hommikul rabamatkaks kaasa teha.

Siis Madli pakkus välja, et laupäeval võiks Soomaal rabas käia? : http://www.rmk.ee/teemad/looduses-liikujale/rahvuspargid/soomaa-rahvuspark Aga Soomaa on suur.. et kuhu?

Mis ideid veel on?


Siis hommikusöök pidi 65.- olema (mis ple üldsegi kallis). Et ilmselt tuleks kokku leppida, et kas kõik ikka tulevad ja kas kõik ikka söövad hommikul ja vastavalt sellele siis saaks Junsi rahvale ära öelda.
Tagasi üles Go down
http://kabanenkarolin.onepagefree.com/
Pille-RiinP

Pille-RiinP


Postituste arv : 46
Join date : 27/05/2010
Age : 35

Kursuse lõpupidu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu EmptyNelj Mai 27, 2010 3:09 am

Kas me tagasi tuleme 12-ndal?
Tagasi üles Go down
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kursuse lõpupidu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu EmptyNelj Mai 27, 2010 3:22 am

Nii, ma siis katsetan ka Wink Junsisse minek sai planeeritud siis reede-laupäev 11 ja 12 juuni. Mis kell sul see juubel 12ndal hakkab?
Tagasi üles Go down
Pille-RiinP

Pille-RiinP


Postituste arv : 46
Join date : 27/05/2010
Age : 35

Kursuse lõpupidu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu EmptyNelj Mai 27, 2010 3:25 am

19.00 hakkab, aga arvestades seda, et ma sõidan tln-hpslu ka veel pea 2 tundi, siis 16.30 tahaks tlnas olla, ei tea kas see võimalik ka on.
Tagasi üles Go down
KarolinKabanen

KarolinKabanen


Postituste arv : 27
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn, Eesti

Kursuse lõpupidu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu EmptyNelj Mai 27, 2010 3:56 am

No kui me ei maga laupäeval poole päevani, siis ehk jõuab. samas äkki on veel inimesi, kes peavad varem kohal olema. siis äkki üks auto lihtsalt liigub varem ära? Ma ei kujuta isegi umbmääraselt ette, et kaua seal rabas minna võiks? Question
oletame et 2,5 tundi rabas, siis 2,45 autosõitu(puhkuseid tuleks ka ikka teha). siis ma ei teagi.. peab 9 paiku üles ärkama? Suspect
Tagasi üles Go down
http://kabanenkarolin.onepagefree.com/
Pille-RiinP

Pille-RiinP


Postituste arv : 46
Join date : 27/05/2010
Age : 35

Kursuse lõpupidu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu EmptyNelj Mai 27, 2010 5:08 am

Eks paistab jah, ehk kellelgi veel kiire Smile
Tagasi üles Go down
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Kursuse lõpupidu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu EmptyNelj Mai 27, 2010 3:21 pm


nii, ma mõtlesin, et vaatan ka siis maili, et kas keegi on kirjutanud ning mida Cool ja niii tore üllatus, Karu on aktivist olnud! Tubli!
Minu ettepanek on nõustuda kõigega, mis Karolin kirjutas. Minna koos poodi, kes armastab kokata, võib loomulikult suurest soovist midagi kõigile pakkuda ise kooki teha Laughing sõita kohale mööda teed - kõige kiiremini, sirgemallt saab sõita mööda tallinn - pärnu mnt, kõige kiirem viis ja kõige käänulisem on läbi rapla - türi ja sealt kaudu. Tartu mntl on remont vahepeal, see sakib Twisted Evil
AGA - nüüd vajan ma TÄPSET arvu kes kanuutavad. peans eda teatama ja seda ka mis kell tahame kanuutada. BTW nad on muutnud hinnakirja, nii et peab arvestama per face 300.- kanuutamiseks pig
minu ettepanek: startida tallinnast kell 8, minna poodi viljandis, see tee nii, et hiljemalt kell 11.00 alustada matkaga (s.o optimistlik plaan) olla tagasi kaldal hiljemalt kell 15.00 ja hakata saunatama - mida varem alustame, seda varem lõpetame pirat ja hommikuks on kõik see mees kaine ja valmis soomaal ilma peavaluta teed tallama.
peame arvestama ka sellega, et enne kanuutamist tahame süüa juba, kui varakult stardime.

mul pole rohkem vist midagi öelda bounce

Pille-Riin - kas sa saad uurida varianti, et KUI ei jõua seks ajaks kohela, kui sul vaja on Tallinnast startida, siis ehks sa saad viljandist rongiga tallinna või nii, olen ise nõus sind igale poole viima, et sa jõuaks, peaasi, et sa tuled reedel meiega kaasa!
Tagasi üles Go down
Pille-RiinP

Pille-RiinP


Postituste arv : 46
Join date : 27/05/2010
Age : 35

Kursuse lõpupidu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu EmptyNelj Mai 27, 2010 5:23 pm

Ma rääkisin vanaemaga ka asjad läbi ja ta arvab, et sellest ei ole väga midagi kui ma 19.00'ks kohale ei jõua. Peaasi, et 21.00 kohal olen, niiet ma arvan, et kõik läheb hästi Smile
Tagasi üles Go down
Pille-RiinP

Pille-RiinP


Postituste arv : 46
Join date : 27/05/2010
Age : 35

Kursuse lõpupidu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu EmptyNelj Mai 27, 2010 5:27 pm

Ja seda ka, et äkki saaks 8.30 kokku, siis ma jõuan otse Haapsalust tulla, mul eelmisel õhtul suur kontsert siin Haapsalus Very Happy
Tagasi üles Go down
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Kursuse lõpupidu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu EmptyNelj Mai 27, 2010 7:31 pm

mul ükskõik. see oleks minu arvates viimane hetk ka Smile
Tagasi üles Go down
KarolinKabanen

KarolinKabanen


Postituste arv : 27
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn, Eesti

Kursuse lõpupidu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu EmptyNelj Mai 27, 2010 9:37 pm

8.30 sobib ka. Aga ülejäänud inimesed? Kas 8.30 Järve Selveri juures sobiks? kas rabamatk sobiks või on muid toredaid mõtteid?

Siis kes tulevad kanuutama ja kes söövad hommikust?
Tagasi üles Go down
http://kabanenkarolin.onepagefree.com/
Triin

Triin


Postituste arv : 5
Join date : 27/05/2010
Age : 36

Kursuse lõpupidu Empty
PostitaminePealkiri: Pidu   Kursuse lõpupidu EmptyNelj Mai 27, 2010 10:01 pm

8.30 kokku saamiseks sobib (selleks ajaks jõuan ilusasti linna)!!! Kanuutama –tulen suurima heameelega ning kõiksugused matkad rabasse, sohu jne sobivad mulle hästi!
Tagasi üles Go down
Pille-RiinP

Pille-RiinP


Postituste arv : 46
Join date : 27/05/2010
Age : 35

Kursuse lõpupidu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu EmptyNelj Mai 27, 2010 10:06 pm

Kanuutama tulen, päris põnev Very Happy
Hommikusööki ehk sööks ka, rabamatka pelae veel mõtlen Wink
Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kursuse lõpupidu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu EmptyNelj Mai 27, 2010 10:22 pm

nii, mina tulen kanuutama, aga hommikusöögi kohta ma ei tea -võtan võibolla ise midagi head kaasa - ütlen praegu siis ei Smile või kas seal pole võimalusi, et teeks koos mingeid pannkooke või midagi? What a Face
Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kursuse lõpupidu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu EmptyNelj Mai 27, 2010 10:37 pm

üks küsimus veel, et kes siis on autoga ja kus kui palju kohti veel on? Very Happy
Tagasi üles Go down
Pille-RiinP

Pille-RiinP


Postituste arv : 46
Join date : 27/05/2010
Age : 35

Kursuse lõpupidu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu EmptyNelj Mai 27, 2010 10:41 pm

Jah, mul sama küsimus, mis Liisal Smile
Tagasi üles Go down
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Kursuse lõpupidu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu EmptyNelj Mai 27, 2010 10:41 pm

hommikusöögiks mina mõtlesin, et ostame ka staffi:) siis kui poodi läheme ja grillasju jm ostame. kööki seal meie kasutada pole. ainult grill. ja sel juhul peab ka kiirkeetja ja kohvi kaasa tassima cheers cheers cheers
nii, jagame inimesed autosse ka ve?
minu auto on niisugune, millel keskimne turvavöö käib ainult ümber kõhu. muidu mahutab küll 5 in nagu autod ikka aegade algusest saati. Mina istun roolis, Karolin lubas kaarti lugeda - kes veel ühineb?
Merje auto ja Madli jagu on ka veel vaja kokku panna ning kas on keegi, kes veel ise kärutab?
Tagasi üles Go down
Merje

Merje


Postituste arv : 37
Join date : 28/05/2010
Age : 36

Kursuse lõpupidu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu EmptyReede Mai 28, 2010 2:39 am

MIna mõtlesin, et võiks hoopis ühe soolase ja magusa kringli ka tellida- a la singi-juustu ja valge shokolaadi-mandlimassi:) Mis arvate? Tellides saab parema ja saab kohe värske kringli, mida hea kas siis juba teel või ka kohapeal nosida, palju sa ikka jõuad grillida Smile
Et siis kui me 8.30 stardime, siis meil peab ka lõuna kuskil- miskit olema. Ja õhtul siis grilliks!
KUi enamus inimesi läheb kanuutama, siis ma ka ühinen.
Minu auto mahutab peale minu 4 inimest ja keskmine iste on tavalise turvavööga (mitte kõhukas Laughing )
Ja rabamatka ikka jah tuleb teha! Mina käisin suvel nt Karuskosel ja seal umbes 3km rada, vaatetorn, rabajärved.
Tagasi üles Go down
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kursuse lõpupidu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu EmptyReede Mai 28, 2010 3:17 am

Tulen kanuutama ja soovin hommikusööki Laughing Ja ajan end siis Merje kõrvale kaardilugejaks... (siis äkki Merje võtab mind ühika juurest peale, mugav olen tongue) JA Malle oli ka nõus meiega kaasa tulema.
Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kursuse lõpupidu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu EmptyReede Mai 28, 2010 3:18 am

Kes on Malle? Smile
Tagasi üles Go down
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kursuse lõpupidu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu EmptyReede Mai 28, 2010 3:32 am

Malle on eelmisest aastast maha jäänud alusharitlane, kes ühines meiega sellel õppeaastal Very Happy
Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kursuse lõpupidu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu EmptyReede Mai 28, 2010 3:42 am

aa, okei, ma vist tean küll, nime ei teadnud lihtsalt Razz ja üldse niisama küsisin tegelt Very Happy
Tagasi üles Go down
Madli

Madli


Postituste arv : 7
Join date : 27/05/2010
Age : 35

Kursuse lõpupidu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu EmptyReede Mai 28, 2010 5:02 am

Minu autos on: Triin, Kadi, Kairi, iseenesest on mul üks koht veel vaba, siis on autos 5 inimest täis.
Tagasi üles Go down
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kursuse lõpupidu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu EmptyReede Mai 28, 2010 6:08 am

Malle kanuutama ei tule, aga hommikusööki soovib küll... Olles ka Merjele lähedal, et ehk siis Merje peale.... Kuidas sobib, Merje? afro
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kursuse lõpupidu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu Empty

Tagasi üles Go down
 
Kursuse lõpupidu
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 6Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
EAL2007 :: Your first category :: Your first forum-
Hüppa: