EAL2007
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EAL2007

meie kursuse pesa
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Suvel koos rallima

Go down 
+5
marilin
Liisa
Pille-RiinP
katrinkoor
Silja
9 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Suvel koos rallima - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 3 EmptyTeis Juul 05, 2011 11:10 pm

millist neljapäeva mõtled?
Tagasi üles Go down
Pille-RiinP

Pille-RiinP


Postituste arv : 46
Join date : 27/05/2010
Age : 35

Suvel koos rallima - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 3 EmptyKolm Juul 06, 2011 11:59 pm

Peraküla sobiks mulle ka, seal on väga ilus:)
Ma pean siis vaatama, kuidas ma sinna kohale saaks.
Tagasi üles Go down
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Suvel koos rallima - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 3 EmptyNelj Juul 07, 2011 10:19 pm

Aitab lobast, räägime asjast! Panen omavoliliselt paika kuupäevad ja ajad, ehk siis hakkab asi kiiremini liikuma...

Koguneme neljapäeval, 28. juulil, kell 9.00 Ülemiste keskuse juurde. Käime enne minekut ühiselt poes, ostame kaasa süüa-juua. Stardime (vastavalt osalejate arvule kas ühe või kahe autoga) u 9.45 Ülemiste eest suunal Peraküla randa. Kaasa soojad riided, telgid (mul on olemas neljane telk, aga mugavam on seal siiski magada kolmekesi), magamiskotid ja -matid jm vajalik, rannariided. Saan võtta ka võrkpalli kaasa. Ja tagasi stardime reede päeval või õhtul, kuidas keegi soovib.

Kes liitub?
Tagasi üles Go down
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Suvel koos rallima - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 3 EmptyReede Juul 08, 2011 3:27 pm

Kolmekesi oleme platsis mina, Merilin ja Mazda sunny
Tagasi üles Go down
ruth




Postituste arv : 3
Join date : 27/05/2010
Age : 35

Suvel koos rallima - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 3 EmptyReede Juul 08, 2011 6:56 pm

oujeah proovisin kõik võimalikud ja vähem võimalikud kasutajanimed ja paroolid ära ja voilaa siin ma olen... (win)

Igatahes jutt selline et mina olen 29 juuli tööl, mis tähendab et 28 minek ja 29 tulek mulle ei sobi (nutan juba praegu), palju paremini läheks 27 (kolmapäev) minek ja 28 tulek- kui annaks päeva muuta oleksin raudselt kohal.

Kõik muu sobib väga hästi (isegi kell 9 kohtumise kannatan ära- eks magan siis autos, kuna siis veel ju öö).
Tagasi üles Go down
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Suvel koos rallima - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 3 EmptyReede Juul 08, 2011 10:02 pm

Ohhoo, kadunud hing on leidnud tee foorumisse... tubli!!!

Minugipärast võib kuupäeva tõsta.

Saame siis kokku kolmapäeval, 27. juulil, kell 9.00 Ülemiste parklas.

Hetkeseisuga tulemas-minemas mina, Merilin ja Ruth.
Tagasi üles Go down
Kaidi

Kaidi


Postituste arv : 13
Join date : 29/05/2010
Age : 36

Suvel koos rallima - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 3 EmptyLaup Juul 09, 2011 12:50 am

Mina olen ka kindlasti tulemas! Smile
Tagasi üles Go down
Kairi!

Kairi!


Postituste arv : 22
Join date : 27/05/2010
Age : 36

Suvel koos rallima - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 3 EmptyLaup Juul 09, 2011 4:34 pm

Kui tööle ei pea minema, olen arvatavasti kohal, aga ilma auto ja telgita! Very Happy
Tagasi üles Go down
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Suvel koos rallima - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 3 EmptyEsm Juul 11, 2011 11:49 pm

mina tulen ka, ükskõik kuhu, Ruth lubas mulle telgis koha, ma luban ta pepul oma autosse istuda Twisted Evil sunny
Tagasi üles Go down
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Suvel koos rallima - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 3 EmptyEsm Juul 11, 2011 11:50 pm

Kairi, su pepu mahub ka minu autosse ja Liisa peab kassette võtma Wink Telki ma pakkuda ei saa - pole eneselgi...
Tagasi üles Go down
Kairi!

Kairi!


Postituste arv : 22
Join date : 27/05/2010
Age : 36

Suvel koos rallima - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 3 EmptyTeis Juul 12, 2011 9:22 pm

No kui juba pepu saab autosse pressitud, siis vast saab kuidagi magatud ka! Very Happy
Eee.., kas kellelgi on öömaja pakkuda? Very Happy
Tagasi üles Go down
Merje

Merje


Postituste arv : 37
Join date : 28/05/2010
Age : 36

Suvel koos rallima - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 3 EmptyKolm Juul 13, 2011 12:59 am

Mina tulen ka! Kas ma mahun ka kuskile autole? Ja Nõvale lähme Keila kaudu ju, siis võime ka Järvel kokku saada, sest Ülemistest tulek on praegu keeruline, kuna Järvevana tee on remondis... Mis arvate? Ja metsas on mustikad ka valmis, siis saame seal mustikaid ka ampsata:)
Tagasi üles Go down
Merje

Merje


Postituste arv : 37
Join date : 28/05/2010
Age : 36

Suvel koos rallima - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 3 EmptyKolm Juul 13, 2011 1:00 am

Ja teeme siis ikka 27-28, mulle ka need sobivad rohkem!
Tagasi üles Go down
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Suvel koos rallima - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 3 EmptyKolm Juul 13, 2011 3:29 am

minu autos on mina pluss 4 peput. Kes ees, see eeee - mees:D
Tagasi üles Go down
Pille-RiinP

Pille-RiinP


Postituste arv : 46
Join date : 27/05/2010
Age : 35

Suvel koos rallima - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 3 EmptyKolm Juul 13, 2011 3:49 am

Ma pean siis vaatama, et kuidagi Nõvale saaksin, ju ma kellegi ikka end viima leian, kui ei, siis vb mingid bussid siit liiguvad ka sinnapoole:)
Tagasi üles Go down
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Suvel koos rallima - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 3 EmptyReede Juul 15, 2011 1:09 am

Oi, kui hea meel on mul lugeda eelnevaid kirju... 8 kindlat tulijat pluss 2 küsimärgiga. Sounds like company! Tore-tore!! Loodame, et veab ka ilmaga. Järvel kokku saada täitsa ok mõte.
Tagasi üles Go down
Kairi!

Kairi!


Postituste arv : 22
Join date : 27/05/2010
Age : 36

Suvel koos rallima - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 3 EmptyEsm Juul 18, 2011 9:02 pm

Kauplesin endale telgi ka. Seega, kui ma ikka tulla saan, siis mahub keegi veel mulle külje alla! Wink
Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Suvel koos rallima - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 3 EmptyPüh Juul 24, 2011 4:23 pm

kahjuks on selgunud tõsiasi, et mina ei ole enam kindel tulija - enne terve lasteaia suvepuhkusele minekut tegime terve enda rühmaruumi asjadest/mööblist tühjaks, et saaks põrandad vahtada.. ja tundub, et järgmisest nädalast pean kaks päeva veetma lasteaias rühmaruumi ja kappe korrastades.. päevad pole veel 100% kindlad, aga peavad kolmele inimesele sobima.. homme saan täpsemalt teada..
Tagasi üles Go down
Merje

Merje


Postituste arv : 37
Join date : 28/05/2010
Age : 36

Suvel koos rallima - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 3 EmptyPüh Juul 24, 2011 5:05 pm

Nonii, meie trip on kohe kohe käes. Eelmine kord sai täpselt ära jaotatud, kes sai midagi vajalikku kaasa võtta. Peaksime vist paika panema, mida keegi kaasa võtab. Telgi saan ka vist igaks juhuks võtta, kui see ikka terve on;) Aga kuidas söögiga teeme, kas ostame poest salatit ja grilli? Sest kui me Peraküla RMK-s oleme, siis on seal lõkkekoht, aga kuidas grillrestide jm on mida grillimiseks vaja, seda ei tea.Tikud, puud, paber- neid läheb ka vaja. Ja kui teeme värsket salatit, oleks vaja nuge, lõikelaudu jms, kuigi pole vist kohta, kus neid seal pesta Question .
Kas kokkusaamine on kell 9 Järvel? Sel juhul tuleb alko enne kõigil ära osta Wink
Tagasi üles Go down
Merje

Merje


Postituste arv : 37
Join date : 28/05/2010
Age : 36

Suvel koos rallima - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 3 EmptyPüh Juul 24, 2011 5:06 pm

Ja kas kellegi Eesti teede kaarti ka on võiu lausa Näva RMK kaarti?
Tagasi üles Go down
Merje

Merje


Postituste arv : 37
Join date : 28/05/2010
Age : 36

Suvel koos rallima - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 3 EmptyPüh Juul 24, 2011 9:43 pm

Ja mul 4-inimese telk, mis on täitsa töökorras ja võtan selle siis ka kaasa.
Tagasi üles Go down
Pille-RiinP

Pille-RiinP


Postituste arv : 46
Join date : 27/05/2010
Age : 35

Suvel koos rallima - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 3 EmptyEsm Juul 25, 2011 12:36 am

Mina ei saa kahjuks teiega siiski sel korral ühineda.
Olen last hoidmas ja ei saa tüdruku emale ära öelda, kuna tal elutähtis asi ees.

Aga ilusat ilma ja vahvat koosolemist! Smile
Tagasi üles Go down
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Suvel koos rallima - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 3 EmptyEsm Juul 25, 2011 2:26 am

Noniinonii...

Jah, Merje- võta kindlasti oma telk ka kaasa. Siis vast rohkem telke polegi tarvis. Ainult telki magamise pehmendamiseks mingi tekk. Käisin Nõval üle-eelmisel nädalal. Ööbisime Allikajärve ääres, seal oli olemas grillimiseks koht, olemas olid puud (kuid ei tea seda, kui eelnevalt on inimesed seal olnud ja hoolega lõkkeks ära põletanud, et kui tihti sinna puid juurde tuuakse...) Olemas olid lauad, pingid, välikäimla (isegi paber, kuid kindlasti võiks seda ise kaasa võtta), katusealune vihma eest varjus olla. Eks nõusid ja käsi saab pesta järves, õhtul käia järves ujumas ja muidu lobistamas.

Äkki oleks mõtekam minna Rocca al Mare juurest? Sealt otse Keila suunas.... või? Ma saan teha koopiada kaardist, kui kellegil pole atlast.

Muu tavaar tuleb jah ise kaasa võtta:
lõikelaud, noad, kausid (toorsalati saab teha kohapeal valmis), maitseained, taldrikud-kahvlid-noad (pean vaatama kui palju mul on alles, saan öelda T alles), maj.paber, wc-paber, ketšup-sinep, topsid, vett joomiseks, sääsetõrjevahendid, grillimiseks alused ja/või vardad, söök-jook (nimekiri teha enne poodi?). Ja muidugi tikud, paber.

PS! Teisipäevani ei ole ma telefonitsi kättesaadav, kuna mu SIM-kaart otsustas mitte töötada. Teisipäeval lähen esindusse sellega, loodetavasti saab korda.
Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Suvel koos rallima - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 3 EmptyEsm Juul 25, 2011 1:08 pm

Mõttekam on minna mööda pärnu mnt Keila poole, see on lühem maa natuke Razz
Tagasi üles Go down
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Suvel koos rallima - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 3 EmptyEsm Juul 25, 2011 2:34 pm

mina võtan vanema poja kaasa! asi nii, et salatimaterjal tegelikult mõistlik ikka enne valmis pesta.
võin näiteks kurgid ise võtta (oma põllult) ja sibulat ja tilli. vb saab tomatit ka. Ja miski koogi teha võin ka kaasa
ja kes võtab liha ostmise enda kanda, võtku tsekid, hiljem klaarime. Mina eelistan minna ka pärnu mnt kaudu, mitte paldiski mnt poolt. Olen ise täna homme õhtuni tööl nii et pole aega eriti kolada:P
Kindlasti leian ma ka papptaldrikuid mingi hulga ja nuge, kahvleid, topse.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Suvel koos rallima - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
Suvel koos rallima
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
EAL2007 :: Your first category :: Your first forum-
Hüppa: