EAL2007
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EAL2007

meie kursuse pesa
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Suvel koos rallima

Go down 
+5
marilin
Liisa
Pille-RiinP
katrinkoor
Silja
9 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Suvel koos rallima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 2 EmptyKolm Juun 22, 2011 2:13 pm

mina oma soodsa vana kassetika pakun välja küll:P
Küsin nüüd kuupäevad ka üle.
Tagasi üles Go down
Pille-RiinP

Pille-RiinP


Postituste arv : 46
Join date : 27/05/2010
Age : 35

Suvel koos rallima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 2 EmptyKolm Juun 22, 2011 5:28 pm

Tsau, tahaksin tulla küll.
Aga ma ei oska praegu veel kindlalt öelda. Sobiks vist tõesti vaid juuli lõpp, sest millalgi on magistri katsed, siis mul on sada kontserti siin jne. Neid magistri katsete päevi ju hetkel veel täpselt ei tea. 21-25.juuli olen Rootsis.
50€ on natuke palju ma leian, suvel nii palju kulutusi, et see summa jätaks rahakotti üsna suure augu.
Tagasi üles Go down
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Suvel koos rallima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 2 EmptyKolm Juun 22, 2011 5:52 pm

27 ja 28 juuli on Andu meile vaba. Lasin hetkel bronnida saunamaja. Hind on veel lahtine, aga loodan, et ehk tuleb nii 10-15 eurot näkku:) Lubati teada anda.
Rahast - 50 eurot on minu arvates ikka kokku arvestades minimaalne. minu autoga arvestades saan kalkuleerida enam-vähem nii: 15 eurot küte, ütleme 13 eurot öö, 20 eurot mingi aktiivne tegevus, ja siis veel söök jms.
Just vaatasin http://www.parim.ee/?goto=4427 seda linki ja sain kinnitust hinnakalkulatsioonile.

Mõelge nüüd kärmelst, sest minul on vaja võimalikult kiirelt teatada, kas ja kui palju meid läheb. Olen ise ära kuni 26 juunini ja siis jälle intenetis kättesaadav.

Selleks ajaks võiks olla vastus olemas:)
Tagasi üles Go down
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Suvel koos rallima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 2 EmptyKolm Juun 22, 2011 6:13 pm

lähme hoopis vesijalgratastega sõitma:P http://www.puhkaeestis.ee/et/puhajarve-veesoidukite-laenutus. Kindlasti saab seal enne 10 vesiratast kinni panna:D ja oi ma naeran, kui sajab, nagu eelmisel aastal:D:D:D
Tagasi üles Go down
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Suvel koos rallima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 2 EmptyKolm Juun 22, 2011 6:21 pm

ah jaa, üks autotäis on olemas:D- Ruth, Liisa (Ruth lubas, et ta tuleb:)) Katrin, Silja, Kaidi.
Pillekas, kas sul võib jääda asi raha taha?
Tagasi üles Go down
Pille-RiinP

Pille-RiinP


Postituste arv : 46
Join date : 27/05/2010
Age : 35

Suvel koos rallima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 2 EmptyKolm Juun 22, 2011 8:00 pm

Ei, ma arvan, et ma selle raha ikka leiaks, millegi arvelt:D
Aga ma natuke mõtlen veel, 26-ndaks annan kindlasti teada.
Tagasi üles Go down
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Suvel koos rallima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 2 EmptyKolm Juun 22, 2011 8:01 pm

Nii, tegin eeltööd...

Diana-JAH?
Kaidi- JAH (proovi sa ära öelda)
Kairi- JAH? (100% vastus enne minekut)
Katrin- JAH
Liisa- JAH
Madli- EI (teised plaanid)
Marilin- EI
Merilin- JAH?
Merje- JAH?
Pille-Riin- JAH?
Ruth- JAH
Triin- ei tea
Silja- JAH

Küll aga lubati õhtul uurida foorumit ja kirjutada oma mõtteid, et anda oma kindlad vastused. Jäägem siis põnevusega ootama Very Happy
Tagasi üles Go down
Merje

Merje


Postituste arv : 37
Join date : 28/05/2010
Age : 36

Suvel koos rallima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 2 EmptyNelj Juun 23, 2011 2:26 am

Ma pean veel veidi mõtlema kuupäevade ja raha kohalt, kuna suvel on ees palju väljaminekuid. 50 euri tundub räris suur, aga ega vähemaga välja ka ei tule... Niiet ma veidi mõtlen ja kalkuleerin ...
Tagasi üles Go down
Kairi!

Kairi!


Postituste arv : 22
Join date : 27/05/2010
Age : 36

Suvel koos rallima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 2 EmptyNelj Juun 23, 2011 7:42 pm

Nii, olen nüüd lõpuks ka teie jutuajamisega ennast kurssi viinud! Smile

Kuna mina saan tõesti alles enne minekut teada, kas saan teiega ühineda, siis mulle sobib kõik, mis te aga välja pakute. Peaasi, et saab koos mõnusalt aega veeta!
Nojah, eks see raha paigutamine õigesse kohta on suvel keeruline- kogu raha kupatatakse korraga kätte ja kui hästi ei mõtle ja ei kalkuleeri, siis heal juhul imed suve lõpus näppe või halvemal juhul tõstetakse korterist välja! Very Happy Aga see selleks...! Razz

Mõnusat Jaani! Wink

Kairi!
Tagasi üles Go down
Pille-RiinP

Pille-RiinP


Postituste arv : 46
Join date : 27/05/2010
Age : 35

Suvel koos rallima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 2 EmptyPüh Juun 26, 2011 3:30 am

Mina siiski seekord reisist osa ei võta.
Ehk järgmine kord!

Soovin teile mõnusat olemist Smile
Tagasi üles Go down
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Suvel koos rallima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 2 EmptyEsm Juun 27, 2011 1:09 am

pakun välja, et 5 inimesega pole mõtet üritust ette võtta.
Tagasi üles Go down
Merje

Merje


Postituste arv : 37
Join date : 28/05/2010
Age : 36

Suvel koos rallima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 2 EmptyEsm Juun 27, 2011 1:48 am

ma kardan, et pean ka teile ära ütlema....
Tagasi üles Go down
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Suvel koos rallima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 2 EmptyTeis Juun 28, 2011 5:26 am

Diana ei osale
Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Suvel koos rallima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 2 EmptyTeis Juun 28, 2011 7:04 pm

nähh, miks keegi ei osale? merilin ütles, et tema vist võtaks ikka osa.. Neutral
Tagasi üles Go down
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Suvel koos rallima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 2 EmptyTeis Juun 28, 2011 8:07 pm

no aga lähme siis ühe autoga;) küllap tegevust leiaks:) või siis pakkige asjad kokku ja tulge mingi reede õhtul Nõlvakusse, mul on vaja kõll koristamisel abikäsi (füüsiline tegevus või nii:D)
Tagasi üles Go down
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Suvel koos rallima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 2 EmptyTeis Juun 28, 2011 11:23 pm

Merilin andis ka mulle teada, et teda võib tulijaks lahterdada. Tema tuleks ka siis oma Peugeot kaisuraketiga Very Happy
Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Suvel koos rallima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 2 EmptyTeis Juun 28, 2011 11:34 pm

peugeot? tal uus auto v Razz
Tagasi üles Go down
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Suvel koos rallima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 2 EmptyKolm Juun 29, 2011 4:57 am

Kas ma mäletan siis valesti- minu arust oli ju, või mitte?
Tagasi üles Go down
Kairi!

Kairi!


Postituste arv : 22
Join date : 27/05/2010
Age : 36

Suvel koos rallima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 2 EmptyKolm Juun 29, 2011 1:08 pm

Merilinil oli ikka Mazda ju! Smile
Tagasi üles Go down
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Suvel koos rallima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 2 EmptyKolm Juun 29, 2011 10:55 pm

Uupsii, my bad.... andestage, et võrdlesin pešood matstaga, ilmselge võhiklikkus Razz Tahtsin ka targem näida, paljastasite nüüd mind tongue
Tagasi üles Go down
Kaidi

Kaidi


Postituste arv : 13
Join date : 29/05/2010
Age : 36

Suvel koos rallima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 2 EmptyReede Juul 01, 2011 2:17 am

Hei!

Olen siin nii ühe kui ka teisega rääkinud ja veel mõnedki tuleksid, kuid suur rahasumma on nad ära hirmutanud. See on ka suht loogiline, suvel on meil kõigil palju käimisi ja tegemisi, mis kõik nõuavad ju raha. Minul endal samamoodi.
Usun, et meil oleks kõigil kahju, kui inimesed ei saaks tulla pelgalt raha pärast. Reisi eesmärk on siiski vist lõbusalt koos aega veeta.
Minu mõte on see, et tõmbaks kulutused miinimumini:)

Pakun välja hoopis uue teekonna - Peraküla rand - pikad laulva liivaga rannad, suured lained, varjualused, telkimiskoht, matkarajad
(vt: http://www.rmk.ee/teemad/looduses-liikujale/voimaluste-otsing)
Telkida võiks Peraküla telkimisalal ja aktiivsema liigutamise jaoks: Liivane ranna-Peraküla õpperada (4,4 km) või Liivanõmme õpperada (10,5 km).
Ma ise olen seal mitmeid kordi käinud ja ma usun, et ma ei ole ainuke, kuid, kas sellel ongi väga tähtsust.
Ehk saaks autod siiski rahvast täis, võtaks natuke isetehtud toidupoolist ja veedaks odavalt ning lõbusalt koos aega.

Ehk siis teine kord, kui kõigil rohkem võimalusi, saame võtta ette reisi Lõuna-Eestisse:)

Aga nüüd kiire tagasiside:)
Tagasi üles Go down
Kaidi

Kaidi


Postituste arv : 13
Join date : 29/05/2010
Age : 36

Suvel koos rallima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 2 EmptyLaup Juul 02, 2011 4:18 pm

Kõik ignoreerivad minu ettepanekut või? Very Happy
Tagasi üles Go down
Kairi!

Kairi!


Postituste arv : 22
Join date : 27/05/2010
Age : 36

Suvel koos rallima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 2 EmptyEsm Juul 04, 2011 1:55 am

Ei, Kaidikene, ma arvan, keegi ei ignoreeri sind! See näd vah oli ju lihtsalt laulu- ja tantsupidu! Very Happy
Aga sinu idee on väga hea, raha kulub tõesti liiga palju igale poole! :S Mina pooldan kahe käega matkamist, nii mõnus! Seega kui saan teiega ühineda, olen selle mõttega täiesti nõus! Wink
Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Suvel koos rallima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 2 EmptyEsm Juul 04, 2011 9:40 pm

Ruthile ja mulle sobiks ka see variant..

aga kas siis et lähme sinna, matkame, õhtul grillime ja siis tagasi järgmine päev?
Tagasi üles Go down
Kairi!

Kairi!


Postituste arv : 22
Join date : 27/05/2010
Age : 36

Suvel koos rallima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 2 EmptyTeis Juul 05, 2011 7:30 pm

Aga kas siis päevad jäävad ikka samaks? Või läheks siis hoopis neljapäeval ja tuleks reedel?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Suvel koos rallima - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Suvel koos rallima
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
EAL2007 :: Your first category :: Your first forum-
Hüppa: