EAL2007
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EAL2007

meie kursuse pesa
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Suvel koos rallima

Go down 
+5
marilin
Liisa
Pille-RiinP
katrinkoor
Silja
9 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Suvel koos rallima Empty
PostitaminePealkiri: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima EmptyPüh Mai 29, 2011 1:32 am

Tervitus,

oleks aeg kokku saada! Seda enam, et vaba aega peaks ehk suvel rohkem olema ning et ka ilmad tõotavad tulla päikesekiirtest tulvil (küll mitte tänane).

Niisiis, võiks arutleda selle üle, et millal ühiselt mööda Eestimaad taas autodega rallida ja koosolemisest rõõmu tunda. Ühesõnaga mõelda:

* millal (juuni, juuli, august)
* sihtkoht (kuhu)

Mõtteid ootama jäädes,
Silja
Tagasi üles Go down
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Suvel koos rallima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima EmptyPüh Mai 29, 2011 2:25 am

lähme jh. Kuigi oli juttu kanuutamisest;) siis võiks vb muid tegevusi rihtida - seikluspark vms. Või hoopis folgitada kõik koos.
Tagasi üles Go down
Pille-RiinP

Pille-RiinP


Postituste arv : 46
Join date : 27/05/2010
Age : 35

Suvel koos rallima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima EmptyPüh Mai 29, 2011 3:03 am

Jaa, võiks minna küll:)
Minule sobiks kõige paremini juulis.
Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Suvel koos rallima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima EmptyPüh Mai 29, 2011 5:53 am

mulle sobiks ka juuli vist kõige rohkem... Smile aga tegevusest ma ei teagi?
Tagasi üles Go down
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Suvel koos rallima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima EmptyPüh Mai 29, 2011 4:47 pm

Nii, edastan Ruthi mõtted (ta ei saa ligi foorumile- ära kaotanud oma paroolid jms)

Ruth kindlasti käpp ja sihiks ka juuli poole. Kõik tegevused sobivad. Mõtteis nt ühel päeval folgil osalemine ja siis lõuna-eestisse matkama või muud aktiivset tegema.

Mõtted:
1) Viljandi folk 28-31. juuli. Esinejad ja piletihinnad
http://www.piletilevi.ee/est/piletid/festival/viljandi_parimusmuusika_festival/?show=19889

2) reedel teeb midagi- nt võrtsjärve ääres http://www.vortsjarv.ee/aktiivne-puhkus ja laup viljandisse folgitama (oleme seal niikaua kui oleme ja õhtul koju (kel soovi võib sinna jääda))

3) otepääl on seikluspark http://www.seikluspark.ee/ Nt langevarjuga hüppama, kes kardab, hüppaks lausa märgade pükstega Very Happy:D:D

4) muid asju saab uurida http://www.puhkaeestis.ee/et/avasta-eestimaad

5) http://www.maaturism.ee/index.php?lang=ee

6) http://www.maaturism.ee/index.php?id=ee&liige_id=130

7) http://www.maaturism.ee/index.php?id=ee&liige_id=467
Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Suvel koos rallima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima EmptyPüh Mai 29, 2011 7:05 pm

minule isiklikult tundub nii, et parem oleks kui oleks täitsa meie üritus, mitte et lähme folgile vms, sellepärast lihtsalt, et muidu me valgume laiali äkki.. pigem et ikkagi oleksime kindlasti kõik koos ja teeks midagi koos.. uurin ka natuke neid linke, mis te panite..
Tagasi üles Go down
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Suvel koos rallima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima EmptyPüh Mai 29, 2011 7:23 pm

Tagasi üles Go down
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Suvel koos rallima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima EmptyPüh Mai 29, 2011 8:21 pm

nii, mina leidsin lemmiku:) Tori hobumatk. Ma pakiks küll end peale kanuus rassimist ilusti hobuse selja taha kärusse ja sõidaks koju tagasi:D
Tagasi üles Go down
marilin




Postituste arv : 2
Join date : 16/02/2011

Suvel koos rallima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima EmptyEsm Mai 30, 2011 5:00 am

Mulle sobib ka juuli kõige paremini. Folk oleks minu meelest hea mõte, ma ei usu, et laiali valgume seal iseenesest ja enne folki on meil oma ürituseks aega küllaga või siis peale, nt seal võrtsjärve ääres olemine:P
Tagasi üles Go down
Kaidi

Kaidi


Postituste arv : 13
Join date : 29/05/2010
Age : 36

Suvel koos rallima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima EmptyEsm Mai 30, 2011 2:35 pm

Tere neiud!

Minul sobiks ka kõige paremini juuli ja siis võib vast suht kindel olla, et ilmad on ilusad.
Folgimõte on iseenesest hea, kuid usun, et terve seltskonna ühisüritusena ei tuleks sellest midagi välja.
Folk on täiesti omaette mull ja kui juba minna, siis tahaks ikkagi neid kontserte kuulata, mis tõesti meeldivad (pealegi rahaliselt ei ole see odav). Ja kõigil vaevalt, et ühesugused lemmikud on.

Minule meeldiks ikka kanuutamine, matkamine - aktiivne tegevus. Eee.... täpsustan homme, täna kahjuks pressib töö peale.

Kõike toredat!
Tagasi üles Go down
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Suvel koos rallima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima EmptyKolm Juun 08, 2011 12:05 am

Mis nädalavahetus see peaks vast olema, vaatasin neid kuupäevi ja sain aru, et folki siis sinna sisse ei põimi. Järelikult jääb viimane juulikuu nv välja. Ja alles jääks siis kas: 1) 15-17.juuli; 2) 22-24.juuli. Milline variant sobiks paremini? Ja teisalt tekkis mõte, et rihiks ehk seekord Peipsi poole. Uuriks, mida põnevat seal kandis saaks teha ja võimalusel ka kellegi kodukohta külastada?
Tagasi üles Go down
Kaidi

Kaidi


Postituste arv : 13
Join date : 29/05/2010
Age : 36

Suvel koos rallima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima EmptyKolm Juun 08, 2011 12:19 am

15-17 sobiks hästi!
Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Suvel koos rallima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima EmptyPüh Juun 12, 2011 5:56 am

Meile Ruthiga 15-17 hästi ei sobiks, sest siis me vist lähme Lätti kontserdile Very Happy

Kas teil muidu puhkused juba pole siis? Saaks teha ka nädala sees äkki?
Tagasi üles Go down
Merje

Merje


Postituste arv : 37
Join date : 28/05/2010
Age : 36

Suvel koos rallima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima EmptyEsm Juun 13, 2011 2:28 am

Terekest!
Mina juulis puhkan ja saaksin ka nädala sees. Kindlasti ei sobi 2-9 juuli, 19, 29-31. juuli. Kuna me eelmine aasta juba Torit külastasime, siiis võtaks äkki teise sihtkoha. Peipsi on tore mõte. Rääkige nüüd välja, kellel on kus maakohti, kus saaks telkida vms.

Tagasi üles Go down
Merje

Merje


Postituste arv : 37
Join date : 28/05/2010
Age : 36

Suvel koos rallima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima EmptyEsm Juun 13, 2011 2:30 am

Ja selline mõte tekkis veel, et minna hoopis mingile armsale saarele, nt Kihnu. Ma isiklikult pole seal käinud.
Tagasi üles Go down
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Suvel koos rallima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima EmptyEsm Juun 20, 2011 8:27 pm

mismõttes on arutelu pooleli jäänud????????
Kihnu reis läheb kole kalliks - uurisime just, et odavam on soojale maale minna:D
Aga ikka need kanuutamise mõtted? Viimasest viimasem aeg on midagi kinni panna. Niikuinii enam kohtigi ei pruugi olla.
Lepiks kokku kuupäevad, siis võtaks ette kogu Ruthi nimekirja ja vaataks, kuhu saab selleks ajaks ning mis hinnaga.
Paneks ka ette ntx hinnapiirid, millest üle ööbimine pluss mingi "seiklus" olla EI tohiks. lisaks muidugi sõit ja söök.

Pakun välja kuupäevadeks näiteks sõita 13 juuli (kolmapäev) õhtul minema, 14 olla kohapeal ja sportida ning siis kuidas soov on, kas 14 õhtul v 15 päeval (peale pikkkkkka und) tagasi rallida. Nii saaab Liisa minna Lätti ka:P

sunny
Tagasi üles Go down
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Suvel koos rallima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima EmptyEsm Juun 20, 2011 8:35 pm

Otepää seikluspargis on ka öine rada:) s.o ainult meie seltskonnale ja siis olekski 13 hea seal asjatada:P Hind 24 euri, kuid gruppidele mingi 10-15 %soodustust ka. See rada on ette broneerimisega ainult!!!!!!!! Uurin selle kõrvale ööbimist ka kohe:)
Tagasi üles Go down
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Suvel koos rallima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima EmptyEsm Juun 20, 2011 9:05 pm

nii:D ööbimisega - oi kui hea kui on vanu häid tuttavaid - on nii, et minu käest küsiti, palju me maksta tahame, ülejäänu orgunnitakse korstnasse:P
Tegemist on Andu puhkekeskusega: http://www.andu.ee/.
Nii ja nüüd kiitke v laitke, ma pean teada andma, kas me tahame minna ja kas needsamad kuupäevad sobiksid.
Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Suvel koos rallima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima EmptyTeis Juun 21, 2011 1:25 am

Ruthile sobiks 11-12 juuli, 13. juuli hommikul läheb ta 90% kindlusega Lapimaale. Ja me mõlemad mõtlesime, et kaks päeva sobiks hästi, et üks ööbimine.. ?!?!?!?!
Tagasi üles Go down
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Suvel koos rallima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima EmptyTeis Juun 21, 2011 7:15 pm

niiii, kiirelt uued kuupäevad vaja - see on magistri katsete nädal hoopis Arrow
Kadi ei saa tulla, tema nädala sees töööööl kogu aeg, Kairi on tulemas, kui kuupäevad sobiksid.
Tagasi üles Go down
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Suvel koos rallima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima EmptyTeis Juun 21, 2011 7:28 pm

Kuidas oleks nt juuli viimane nädal?
Tagasi üles Go down
Kaidi

Kaidi


Postituste arv : 13
Join date : 29/05/2010
Age : 36

Suvel koos rallima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima EmptyKolm Juun 22, 2011 1:54 am

Mulle sobiks hästi ka juuli viimane nädal, kõik päevad. Merje vist 29-31 ei saanud. Kuidas oleks teistel nädala sees?
Mulle ikkagi meeldiks see kanuutamise ja siis ratsutamine ka kõlab hästi. Kus on vett, olen ma poolt.
Kihnuga on nii, et see ei läheks väga kalliks kui autod Pärnusse jätta (minu mäletamist mööda, võin ka eksida), aga seal puuduvad sellised aktiivse tegevuse võimalused. Seal on hea niisama jalgrattaga ühest rannast teise sõita:D seepärast jätaksin selle praegu ka kõrvale.

Aga selle ööbimisega - kas ka juuli viimasel nädalal saaks sinna Andu puhkekeskusesse - see oli küsimus Katrinile Smile? Nagu ma aru saan, siis nädala sees on seal mõnusamalt odavamad hinnad ka. Ja hind ei olegi ju väga kohutav (nt. see väike saunamaja).

Kui rahast juba rääkida, siis oleks ikkagi normaalne kui kogu see reis ei läheks ühele inimesele üle 50 euri minu meelest (aga eks ka see on juba palju - või mis teised arvavad?)

Hakkasin laterdama - kokkuvõttes:
mina ei maksaks üle 50 euri
mulle sobib hästi juuli viimane nädal - nädala sees soovitavalt
tahaksin kanuutada ja ratsutada (kuigi viimast ei oska)
Andu puhkevärk tundub mõnus (sauna tahaks ka)
Tagasi üles Go down
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Suvel koos rallima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima EmptyKolm Juun 22, 2011 2:04 am

Olen preili Vasariga väga nõus!!! Katrinil tutvused Andus, oleks ju tore kui saaks natuke odavamalt ja aktiivseid tegevusi pidi ka seal olema! Mis nii viga, kui meie tarvis kirjutatakse ülejäänud arve õhku, nii äge... saamegi vähekenegi tunda end vippidena.
Tagasi üles Go down
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Suvel koos rallima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima EmptyKolm Juun 22, 2011 12:44 pm

SOBIB, 27, 28 juuli, jh?
küsin üle, kas on kohta ja ma arvasin ka, et saunamaja oleks ok, kuigi mulle öeldi, et kui meid on 16, siis ei ole kaminasaalis enam mugav koos istuda:P aga meid ju ei tule niipalju vist?
Kellega üldse arvestada?
Kairi
Kadi - oli millalgi tööl
Kaidi
Mina
Silja
Triin
Madli
Ruth
Liisa
Marilin?
Merilin?
Karolin on ääraaaa:(
Merje

Ma küsin nüüd need päevad ka üle, sest ise olen enne seda tööl ja just sellest päevast algab mul PUHKUS:D
I loooove summer;)
Tagasi üles Go down
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Suvel koos rallima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima EmptyKolm Juun 22, 2011 1:55 pm

Kadi ei pidanud meiega seekord liituma: esimesed 2 näd tööl ja siis pidi Leetu minema Crying or Very sad Kahju, oleks seekord soovinud ka öist serenaadi Laughing

Aga Pillekas- sain aru, et sulle juuli sobib. Pille-Riin, oled tulemas?

Arvan, et meid on max 12 tulemas- kui väikest statistikat teha eelnevate kordade põhjal, nii et saunakas sobib meie arvule väga hästi. Oleks siis tarvis nii 3e autot- kes pakuks välja oma kaisuraketi geek
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Suvel koos rallima Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima Empty

Tagasi üles Go down
 
Suvel koos rallima
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
EAL2007 :: Your first category :: Your first forum-
Hüppa: