EAL2007
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EAL2007

meie kursuse pesa
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Sõbrapäeva istumine

Go down 
5 posters
AutorTeade
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Sõbrapäeva istumine Empty
PostitaminePealkiri: Sõbrapäeva istumine   Sõbrapäeva istumine EmptyPüh Jan 30, 2011 8:54 pm

Tervitus,

minu sõnum ja selle sisu on lühike ning lihtne:

võiks sõbrapäeva aegu (vahemikus 14. - 18. veeb.) kokku saada. Näiteks kuskil restos-pubis-vms. Tunnike-paar ühiselt veeta, et üle vaadata näod (et mitte võõraks jääda, kui keegi tänaval vastu jalutab ) ja muljetada oma tegemistest.

Mida arvate? Kui olete päri, siis kes oskab soovitada sellist mõnusa auraga kohta, kuhu ühiselt minna. Pakun, et kuna paljudest on saanud tööinimesed, siis ehk alates seitsmest-kaheksast ja ehk on parem teha nt reede õhtul, et mõni, kes tuleb kaugemalt, ei peaks kiirustama, et järgmiseks päevaks ennast töölainele valmistada.

Mõelge! Kindlasti kirjuta, kas sul leidub sellist aega ja kas sa tahad sellest üldse osa võtta- nii teab arvestada.

Ma tahaks väga teid näha!

Silja sunny
Tagasi üles Go down
Pille-RiinP

Pille-RiinP


Postituste arv : 46
Join date : 27/05/2010
Age : 35

Sõbrapäeva istumine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõbrapäeva istumine   Sõbrapäeva istumine EmptyPüh Jan 30, 2011 10:14 pm

Tere Smile
Mina tahaks küll tulla, päevadest sobiks tõesti reede kõige paremini ja 18.02 oleks eriti ideaalne, vähemalt esialgu, iial ei tea, mis võib graafikus või muidu muutuda. Smile

Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Sõbrapäeva istumine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõbrapäeva istumine   Sõbrapäeva istumine EmptyTeis Veeb 01, 2011 3:36 am

mulle ka sobib 18 Smile mingi rahulik koht võiks olla, et saaks juttu ka rääkida, aga ma ei oskagi midagi välja pakkuda esimese hooga
Tagasi üles Go down
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Sõbrapäeva istumine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõbrapäeva istumine   Sõbrapäeva istumine EmptyTeis Veeb 01, 2011 4:09 am

Merilinile sobib nii 17 kui 18.

Kadile ja Kairile sobib 17 (18 on nad end ära planeerinud Very Happy)

Katrin (Koor) sel korral meiega ei ühine (ka end ära planeerinud)


Viimati muutis seda Silja (Reede Veeb 04, 2011 3:56 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Merje

Merje


Postituste arv : 37
Join date : 28/05/2010
Age : 36

Sõbrapäeva istumine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõbrapäeva istumine   Sõbrapäeva istumine EmptyNelj Veeb 03, 2011 3:06 am

Tere kursakaaslased:)
Tore oleks tõesti teid näha!
Mina olen nii 17 kui ka 18 tööl, seega 17.02 õhtu oleks halvem variant, kuid kui see sobib teistele, siis eks astun läbi ikka.
Tagasi üles Go down
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Sõbrapäeva istumine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõbrapäeva istumine   Sõbrapäeva istumine EmptyPüh Veeb 13, 2011 8:25 pm

Hei!

Lepime siis kokku järgnevas:

Saame kokku reedel, 18. veebruaril kell 20.00 Karja keldris (kohaeelistusi polnud, siis lähme sinna, kus muidu oleme käinud). Esimestel lauavalimisõigus! Very Happy

Kindlalt tulemas: Pille-Riin, Liisa, Merilin, Kaidi, Madli, Merje, mina. Ruth ja Triin hilinevad.


Ilusat sõbrapäeva!!
Tagasi üles Go down
Pille-RiinP

Pille-RiinP


Postituste arv : 46
Join date : 27/05/2010
Age : 35

Sõbrapäeva istumine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõbrapäeva istumine   Sõbrapäeva istumine EmptyEsm Veeb 14, 2011 12:33 am

Nii hilja, siis ma ei saa tulla. Crying or Very sad


Ma ei saa Haapsallu kuidagi tagasi, pole kuskil ööbida ka, ega ei saaks ka, kuna 19-nda hommikul pean 100% Haapsalus olema.
Ilusat sõbrapäeva!
Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Sõbrapäeva istumine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõbrapäeva istumine   Sõbrapäeva istumine EmptyTeis Veeb 15, 2011 6:10 pm

Teretere, head sõbrapäeva (väikse hilinemisega)!!

Mul väike probleem nüüd reedega, et ma võibolla sõidan ära tartusse - teised tahavad minna reede õhtul ja kui otsustatakse nii, siis pean ka minema, sest üksi ei tahaks bussiga laupäev järgi minna...

Kas me seda istumist neljapäevale ei saaks nihutada???? ega me ju kaua ei peaks olema? (järgmine päev vist enamikel töö) Et kas siis saaks äkki Pillekas ka tulla?

Või see väga halb mõte??
Tagasi üles Go down
Pille-RiinP

Pille-RiinP


Postituste arv : 46
Join date : 27/05/2010
Age : 35

Sõbrapäeva istumine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõbrapäeva istumine   Sõbrapäeva istumine EmptyKolm Veeb 16, 2011 12:04 am

Neljapäeval ma 19.00'ni tööl, niiet siis ma ei jõua ka kuidagi moodi.
Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Sõbrapäeva istumine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõbrapäeva istumine   Sõbrapäeva istumine EmptyNelj Veeb 17, 2011 3:32 am

Aga mingi teine päev??


Rääkisin Ruthiga, ta ei oska siia kirjutada, aga muidu ta kirjutaks, et tal gripp ja et kas saaks lükata edasi seda?
Tagasi üles Go down
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Sõbrapäeva istumine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõbrapäeva istumine   Sõbrapäeva istumine EmptyNelj Veeb 17, 2011 4:05 am


Ma ei oska ka enam midagi arvata.... kuidas teised arvavad. Mis kuupäev ja kellaaeg sobiks sel juhul paremini? Fakt on see, et kõiki me nagunii kokku ei saa- kes hõivatud ja kes ei tunne huvi lihtsalt.
Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Sõbrapäeva istumine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõbrapäeva istumine   Sõbrapäeva istumine EmptyNelj Veeb 17, 2011 4:16 am

aga meie ju tõesti oleme huvitatud ka!!
Tagasi üles Go down
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Sõbrapäeva istumine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõbrapäeva istumine   Sõbrapäeva istumine EmptyNelj Veeb 17, 2011 4:48 pm

Millist kuupäeva välja pakud?
Tagasi üles Go down
Merje

Merje


Postituste arv : 37
Join date : 28/05/2010
Age : 36

Sõbrapäeva istumine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõbrapäeva istumine   Sõbrapäeva istumine EmptyReede Veeb 18, 2011 12:52 am

Mina ka haige ja ei tule homme:(
Tagasi üles Go down
Madli

Madli


Postituste arv : 7
Join date : 27/05/2010
Age : 35

Sõbrapäeva istumine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõbrapäeva istumine   Sõbrapäeva istumine EmptyReede Veeb 18, 2011 2:00 am

Tere, kõik toredad!

Olin unustanud parooli, nüüd sain uued, saan ka sõna sekka öelda.
Mina ka kahjuks ei oleks saanud homme, aga ma arvan, et võiks siis ju kokku leppida uue aja märtsis. Tõesti võiks ju kohtuda. Kohaks võiks olla meie legendaarne Karja kelder, oli see vist eks?

Aga kuidas sobiks teile mõni reede või neljap. õhtu, kirjutage!!
Madli
Tagasi üles Go down
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Sõbrapäeva istumine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõbrapäeva istumine   Sõbrapäeva istumine EmptyKolm Veeb 23, 2011 2:40 am

Rihtida naistepäeva ajaks?
Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Sõbrapäeva istumine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõbrapäeva istumine   Sõbrapäeva istumine EmptyKolm Veeb 23, 2011 2:45 am

jaa,mulle sobiks Smile
Tagasi üles Go down
Madli

Madli


Postituste arv : 7
Join date : 27/05/2010
Age : 35

Sõbrapäeva istumine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõbrapäeva istumine   Sõbrapäeva istumine EmptyKolm Veeb 23, 2011 3:19 am

Mina kahjuks olen teine märtsi nädalavahetus kinni,l aga muul ajals sobiks küll...
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Sõbrapäeva istumine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõbrapäeva istumine   Sõbrapäeva istumine Empty

Tagasi üles Go down
 
Sõbrapäeva istumine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Istumine varsti kuskil?!?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
EAL2007 :: Your first category :: Your first forum-
Hüppa: