EAL2007
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EAL2007

meie kursuse pesa
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 uus kooliaasta !

Go down 
4 posters
AutorTeade
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

uus kooliaasta ! Empty
PostitaminePealkiri: uus kooliaasta !   uus kooliaasta ! EmptyEsm Sept 13, 2010 2:31 am

tsautsautsau,

mõtlesin, et küsin, kuidas teil uus kooliaasta alanud on? millega keegi tegeleb? Smile
Tagasi üles Go down
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

uus kooliaasta ! Empty
PostitaminePealkiri: Re: uus kooliaasta !   uus kooliaasta ! EmptyEsm Sept 13, 2010 11:53 pm

Tere-tere!

Diplom käes, siis nüüd 100% tööinimene. Olen mugav pealekauba- 2,5 päeva nädalas käin tööl:D:D Tööl ikka samas lasteaias ja 5 (6) -6 (7) aastased lapsed, 12 läheb kevadel kooli. Minu õppeaasta algas augusti viimase nädalaga, kuid selle ajaga on jõudnud väga-väga palju juhtuda (tööalaselt nimelt). Aga see selleks. See aasta püüan töötada ja läbida kutseaasta- avastasin, et olen Merje ja Madliga ühes rühmas, jehhuu. Ja ehk siis aasta pärast ootab magister- vaatab, mõtleb.

Aga jah, osadega pidime ju Tartu Maasikas ära käima- ehk siis, kui üks neiu nüüd load saab:D:D JA kui hästi läheb, siis ootab mind novembris operatsioon (mandlid)- oskab keegi nõu anda, kas kohalik tuimestus või narkoos valida???

Aga sina, Liisa? Muide, kunagi räägime ühel teemal:P


Värvilist sügist!
Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

uus kooliaasta ! Empty
PostitaminePealkiri: Re: uus kooliaasta !   uus kooliaasta ! EmptyTeis Sept 14, 2010 1:46 am

Ma käin ikka last hoidmas ja alustan nüüd uuesti seda lõputöö jama. Lisaks sellele kutsuti mind Sipsiku lasteaeda (kus ma kevadel praktikal olin) asendama ühte õpetajat ning talvest võibolla saan sinna isegi täiskohaga tööle. Lihtsalt ükspäev mu praktika juhendaja helistas ja küsis, et kas olen lasteaeda tööle saand ja et selline lugu neil.. Smile Nii et minul läheb ka väga hästi, aga kiirelt! Smile

Mis teemal me räägime? Ootan huviga Razz
Tagasi üles Go down
Merje

Merje


Postituste arv : 37
Join date : 28/05/2010
Age : 36

uus kooliaasta ! Empty
PostitaminePealkiri: Re: uus kooliaasta !   uus kooliaasta ! EmptyReede Sept 24, 2010 12:29 am

Tere-tere!
Tublid töö- ja kooliinimesed meil kõik:) Mina samuti- töötan Rännaku lasteaias nüüd õpetajana:) Sain endale 3-aastaste rühma ja päevad lasteaias lähevad nii kiiresti, et midagi ei jõua tehtud;) Muudkui ongi tamp peal, et tegevused tehtud saaks, kuid lastele vaba mängu aega jääb nii väheks...Muudkui kiirusta...Ja siis hoian veel lisaks lapsi ka endiselt.
Ja nagu Silja juba mainis, hakkan seal kutseaasta programmis ka käima. Niiet homme jälle kooli:)

Mis seal Maasikas pidi olema?

Tagasi üles Go down
Pille-RiinP

Pille-RiinP


Postituste arv : 46
Join date : 27/05/2010
Age : 35

uus kooliaasta ! Empty
PostitaminePealkiri: Re: uus kooliaasta !   uus kooliaasta ! EmptyLaup Okt 02, 2010 1:36 am

Tere,
mina olen ka nüüd tööl, Haapsalus-õigemini Uuemõisas, mul on 1,9.a.-4.a. lapsed, enamus siiski 2.aastased pisid Very Happy
Tore on, vahvad lapsed ja meeldivad kolleegid, meie lasteaed täiesti uus, niiet kõik alles arenemisjärgus.
Inka eksami sain tehtud, niiet jaanuaris ootab kaitsmine ja sügisel siis loodetavasti magistrisse! Smile

Olge tublid!
Tagasi üles Go down
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

uus kooliaasta ! Empty
PostitaminePealkiri: Re: uus kooliaasta !   uus kooliaasta ! EmptyPüh Okt 10, 2010 9:20 pm

Haa, Merje ootab mind Maasikas!

Kuidas teil õpetajate päev möödus, kas peeti ka meeles või mitte.... tundub/mis tundub, ikka ON; nagu lasteaias töötavaid inimesi ei peeta koolis töötavate õpetajatega võrdseks, seepärast saavad ka la.õp. vähe tähelepanu. Mul ainult kaks vanemat pidas meeles, üks tõi hästi ilusad liiliad ja teine küpsisekarbi Very Happy:D (talv tulemas) Kurb muidu Rolling Eyes sest me teeme ju tegelikult väga PALJU ....
Tagasi üles Go down
Pille-RiinP

Pille-RiinP


Postituste arv : 46
Join date : 27/05/2010
Age : 35

uus kooliaasta ! Empty
PostitaminePealkiri: Re: uus kooliaasta !   uus kooliaasta ! EmptyPüh Okt 10, 2010 9:30 pm

Oi,
meil küll enamus lapsi tõid lilled, osad ka veel lisaks kommikarbi, üks tõi isegi kunstilise kaelakee.
Ja kuna meil lasteaed-algkool, siis käisime koos õpsidega Roostal õhtusöögil ja enne oli kena naisterahvas meiega, kes meid trühvleid tegema õpetas. Väga vahva oli Very Happy
Tagasi üles Go down
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

uus kooliaasta ! Empty
PostitaminePealkiri: Re: uus kooliaasta !   uus kooliaasta ! EmptyEsm Okt 11, 2010 12:18 am

Kadestan...
Tagasi üles Go down
Pille-RiinP

Pille-RiinP


Postituste arv : 46
Join date : 27/05/2010
Age : 35

uus kooliaasta ! Empty
PostitaminePealkiri: Re: uus kooliaasta !   uus kooliaasta ! EmptyEsm Okt 11, 2010 12:21 am

Vb, see väikelinna asi, inimesed ehk hoolivad veidike enam.
Aga samas, eks ka meil ole igasuguseid lapsevanemaid..
Tagasi üles Go down
Sponsored content





uus kooliaasta ! Empty
PostitaminePealkiri: Re: uus kooliaasta !   uus kooliaasta ! Empty

Tagasi üles Go down
 
uus kooliaasta !
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
EAL2007 :: Your first category :: Your first forum-
Hüppa: