EAL2007
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EAL2007

meie kursuse pesa
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Meie pildid

Go down 
+3
Liisa
Pille-RiinP
KarolinKabanen
7 posters
AutorTeade
KarolinKabanen

KarolinKabanen


Postituste arv : 27
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn, Eesti

Meie pildid Empty
PostitaminePealkiri: Meie pildid   Meie pildid EmptyPüh Juun 13, 2010 1:36 am

Tere!

tegin siis meile ka ühise "pildipesa" see asub www.nagi.ee lehel. Sinna võiksid kõik siis panna kõiksugused pildid üles, ms vähekenegi kursusega seonduvad ja arvate, et oleks hea ka teistel omada Smile Näiteks igasugused pubis istumised, teatris käigud, öölaulupeod, jõulupeod, rebasteristimised jne.

Kasutajanimi: Alusharidus2007
Parool: tlualusharidus2007

Lehekülg on siis minu meiliaadressiga seotud, kahjuks teisiti ei saanud. Aga ma ei kujuta nüüd ette, et kas mitmest kohast korraga lehele sisse logimine võib mingeid susserdusi teha... et nt teised "visatakse välja", kui keegi uus samade andmetega teisest arvutist sisse logib... aga eks siis ole näha.


Sinna saab teha igasuguseid kaustasid ja neid pilte hallata jne. aga pange siis alati märge, et pildid on privaatsed ja nt, et "ligipääs privaatlingiga" vms, et juhul kui tahate neid saata vaatamiseks kellelegi vms. (no näiteks Mallelegi ) alati võite siis siin foorumis ka foorumisisese maili selle lingiga saata (et vähem postkaste risustada taaskord).

Katsun siis Katrini pildid ka kohe üles laadida - ma tean jah, et kõigil sügeleb, et tahaks pilte näha Smile


Edu!
Tagasi üles Go down
http://kabanenkarolin.onepagefree.com/
KarolinKabanen

KarolinKabanen


Postituste arv : 27
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn, Eesti

Meie pildid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie pildid   Meie pildid EmptyPüh Juun 13, 2010 10:30 am

Pildid Katrinilt: Meie pildid 15314235d12026_t
Tagasi üles Go down
http://kabanenkarolin.onepagefree.com/
KarolinKabanen

KarolinKabanen


Postituste arv : 27
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn, Eesti

Meie pildid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie pildid   Meie pildid EmptyPüh Juun 13, 2010 10:31 am

hm... kuidagi mingil põhjusel pani foorum sinna albumi esimese pildi, ehk siis pildi minust :S mitte, et ma oleks himu ülbe, aga ta ise tuli sinna noh Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kabanenkarolin.onepagefree.com/
Pille-RiinP

Pille-RiinP


Postituste arv : 46
Join date : 27/05/2010
Age : 35

Meie pildid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie pildid   Meie pildid EmptyEsm Juun 14, 2010 1:40 am

Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Meie pildid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie pildid   Meie pildid EmptyEsm Juun 14, 2010 3:14 am

lahe et juba pilte saab Smile

vaatasin neid jõulukaid ja hakkasin heledat juuksevärvi igatsema Sad
Tagasi üles Go down
Pille-RiinP

Pille-RiinP


Postituste arv : 46
Join date : 27/05/2010
Age : 35

Meie pildid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie pildid   Meie pildid EmptyEsm Juun 14, 2010 3:15 am

Ma just ka enne vaatasin, kui pilte üles laadisin, et sul oli tegelikult nii ilus juuksevärv- selline särav ja soe Very Happy
Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Meie pildid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie pildid   Meie pildid EmptyEsm Juun 14, 2010 4:20 am

Very Happy aga ma vaikselt juba triibutan,äkki saan tagasi Razz koolifoorumist sai juuste oma Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Pille-RiinP

Pille-RiinP


Postituste arv : 46
Join date : 27/05/2010
Age : 35

Meie pildid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie pildid   Meie pildid EmptyEsm Juun 14, 2010 4:22 am

Muidugi, vahet pole, kus juttu vesta:D
Tahtsin just tulla ja siia kirjutada, et tegelikult sobib sulle tume ju ka väga hästi Smile
Hele lihtsalt võib-olla natuke helgem ja säravam Smile
Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Meie pildid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie pildid   Meie pildid EmptyEsm Juun 14, 2010 4:52 pm

Very Happy
Tagasi üles Go down
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Meie pildid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie pildid   Meie pildid EmptyKolm Juun 16, 2010 2:45 am

http://nagi.ee/photos/Alusharidus2007/sets/270253/620684/

mõni pilt, kõigist pole, sest mul oli laps kaasas ja käsi jagus pildistamiseks vähe Smile
btw saalis minu kaamera ilma välguta tegi khmkmh sitta kraami Sad
Tagasi üles Go down
Merje

Merje


Postituste arv : 37
Join date : 28/05/2010
Age : 36

Meie pildid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie pildid   Meie pildid EmptyKolm Juun 16, 2010 6:35 pm

Tagasi üles Go down
KarolinKabanen

KarolinKabanen


Postituste arv : 27
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn, Eesti

Meie pildid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie pildid   Meie pildid EmptyReede Juun 25, 2010 2:07 am

kas kellelgi on veel lõpetamisest pilte????
Tagasi üles Go down
http://kabanenkarolin.onepagefree.com/
Merje

Merje


Postituste arv : 37
Join date : 28/05/2010
Age : 36

Meie pildid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie pildid   Meie pildid EmptyPüh Juun 27, 2010 10:00 pm

Panin ka mõned lõpetamise pildid üles, kus on veel keegi peale minu!
http://nagi.ee/photos/Alusharidus2007/sets/272185/
Tuli meelde, et sealt peaks ka fotograafi pilte vaatama, olen selle täitsa ära unustanud Surprised
Tagasi üles Go down
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Meie pildid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie pildid   Meie pildid EmptyKolm Juun 30, 2010 2:19 am

Hellõu neegrid!

Meie lõpuaktuse pildid on üleval juba tellimiseks www.vekfoto.ee, no kuku pikali kui lahe nägu mul ikka on...... affraid

PS! Mõni ehk peab praegusel soojal ajal ütlust "Päikesekreem on nõrkadele" kõige õigemaks, kuid siiski üle pingutada ka ei tasu. Ma siin põletasin selja 2h ära (okei, eks põllu peal ole praegu ka paras praepann, guilty)

Imekaunist, päikselist ja meeldejäävat suve!!!

[Kas keegi magistri jaoks plaanib ka paberid sisse viia??!! Ma siin hoolega mõtlen mida teha scratch ]
Tagasi üles Go down
KarolinKabanen

KarolinKabanen


Postituste arv : 27
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn, Eesti

Meie pildid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie pildid   Meie pildid EmptyKolm Juun 30, 2010 8:18 pm

magistriga ei tea.. no kohe üldse ei tea. vb pulli pärast peaks ja peaks ehk uurima, et kas akadeemilist saab kohe esimesel aastal ikka võtta.. Question
Tagasi üles Go down
http://kabanenkarolin.onepagefree.com/
Merje

Merje


Postituste arv : 37
Join date : 28/05/2010
Age : 36

Meie pildid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie pildid   Meie pildid EmptyKolm Juun 30, 2010 11:09 pm

Aga kas sa Silja tead, mida see magistritöö projekt tähendab sisseastumisel? Mis seal olema peaks jm? Aga suure tõenäosusega veel see aasta ei lähe-pean enne selgeks enda jaoks saama, mida ma edasi tahan, kuhu minna. Smile
Ja ma hakkan tööl käima Rännaku lasteaias! Homme on esimene päev Rolling Eyes Päris hirmus, et nagu nüüd oledki suur inimene, enam ei käi koolis, sest need 15 aasat on möödas ja täielik elumuutus Neutral Alles nüüd sain sellest aru....Ja miks lasteaiad küll nii vara lahti tehakse? Tahaks magada nagu 11-ni, aga tööl peab olema juba 7.30. Shocked Läheb raskeks!
Tagasi üles Go down
Triin

Triin


Postituste arv : 5
Join date : 27/05/2010
Age : 36

Meie pildid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie pildid   Meie pildid EmptyNelj Juul 01, 2010 1:15 am

Heee mina olen ka üks neist hulludest, kes oma paberid magistrisse sisse andis. Projekti osas oskan nii palju öelda, et see on suht sama, mis bakas. A.Tamme käest (või äkki ka kuskilt netist) on võimalik projekti kava saada.
Päikest kõigile!!!!!! Ujuma kõik vesi on soe!!!!!!!!!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Meie pildid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie pildid   Meie pildid Empty

Tagasi üles Go down
 
Meie pildid
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
EAL2007 :: Your first category :: Your first forum-
Hüppa: