EAL2007
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EAL2007

meie kursuse pesa
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kursuse lõpupidu

Go down 
+9
Madli
Merje
Liisa
Triin
katrinkoor
Silja
Pille-RiinP
KarolinKabanen
Admin
13 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Kursuse lõpupidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 2 EmptyReede Mai 28, 2010 3:22 pm

ma meenutan üht asja vahepeal:
majas kohti 8, kämpingus 4. Ma ei tea ikka inimeste arvu, ka mitte kanuutajate omi Rolling Eyes
Praegu tean, et tulevad:

  1. Pille-Riin
    Karolin
    Katrin Koor
    Silja
    Merje
    Ruth
    Liisa
    Merilin
    Triin
    Madli
    Malle
    Kaidi
    Kairi
    Kadi

ja kanuutavad:
  1. Pille-Riin
    Merje
    Katrin Koor
    Karolin
    Madli
    Ruth
    Liisa
    Silja


mulle tundub, et on veel puudu keegi. KUI magamiseks on rohkem privileege vaja, pean veel ühe kämpingu kohta uurima.
Ja kui inimesi on 15, mahub kolme auto peale ära täpselt, kuid kui keegi veel, PEAB olema üks auto lisaks. Ei oleks tore üllatus, kui keegi jääb maha tol samal hommikul Suspect
Kringliteema on minu jaoks ok, kuid kas sa tahad raha ette, et seda osta?
Nii:ja mina söön kohapeal hommikust ka, ma vajan kohvi hommikul!
inimene maksab 65.- ja nagu ma aru saan, ühineb minuga veel mõni. Teeme nii, et ma lepin kokku, et kohapeal ma ütlen, mitmele homikusöök teha ja siis need ise arvestavad, et maksavad 65.- lisaks.
Tagasi üles Go down
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Kursuse lõpupidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 2 EmptyReede Mai 28, 2010 3:53 pm

Liisa, Pille-Riin ja Ruth on ka minu auto peal
Tagasi üles Go down
KarolinKabanen

KarolinKabanen


Postituste arv : 27
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn, Eesti

Kursuse lõpupidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 2 EmptyReede Mai 28, 2010 9:14 pm

Kringli mõte on väga hea!Merje, saad sa sellega tegeleda? Siis iga auto võiksvõtta kaasa ka yhe termose ja topsid, et äkki saame teha teed rabamatka jaoks.

Merje, kas sa sinna matkarajale oskad minna ka?
Tagasi üles Go down
http://kabanenkarolin.onepagefree.com/
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kursuse lõpupidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 2 EmptyReede Mai 28, 2010 9:17 pm

keegi võiks ilusa ilma ka tellida Very Happy
Tagasi üles Go down
Kairi!

Kairi!


Postituste arv : 22
Join date : 27/05/2010
Age : 36

Kursuse lõpupidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 2 EmptyLaup Mai 29, 2010 1:35 am

Viimane ülesanne tundub küll kõige vastutusrikkam olema! Very Happy
Tagasi üles Go down
Kairi!

Kairi!


Postituste arv : 22
Join date : 27/05/2010
Age : 36

Kursuse lõpupidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 2 EmptyLaup Mai 29, 2010 1:38 am

Ja muide, Liisa, miks sa Merilini pilti kasutad? Very Happy
Kui ma sul nime poleks lugenud, oleksin siiamaani täiesti kindel, et Merilin kirjutab! Razz
Tagasi üles Go down
Pille-RiinP

Pille-RiinP


Postituste arv : 46
Join date : 27/05/2010
Age : 35

Kursuse lõpupidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 2 EmptyLaup Mai 29, 2010 1:44 am

Pildil on täitsa Liisa, mis Liisa ju, Kairi Very Happy
Tagasi üles Go down
Pille-RiinP

Pille-RiinP


Postituste arv : 46
Join date : 27/05/2010
Age : 35

Kursuse lõpupidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 2 EmptyLaup Mai 29, 2010 1:45 am

Kuidas selle summaga on, kelle kontole ja kui palju?
Või on asi juba selge ja ma midagi maha maganud Smile
Tagasi üles Go down
Kairi!

Kairi!


Postituste arv : 22
Join date : 27/05/2010
Age : 36

Kursuse lõpupidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 2 EmptyLaup Mai 29, 2010 1:46 am

Siis oleme kahekesi rongist maha jäänud! Razz
Tagasi üles Go down
Kaidi

Kaidi


Postituste arv : 13
Join date : 29/05/2010
Age : 36

Kursuse lõpupidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: :)   Kursuse lõpupidu - Page 2 EmptyLaup Mai 29, 2010 2:33 am

Oeh, aktivistid!
Millal te nii palju kirjutada jõudsite juba, ma olen mingi üli-tigu vist!
Aga asjast: mina tahan kindlasti hommikusööki jaaaa kanuutama/ära uppuma sooviksin ka tulla!
Merje, kas ma saan end sinu autosse pressida?Smile Very Happy
Tagasi üles Go down
Pille-RiinP

Pille-RiinP


Postituste arv : 46
Join date : 27/05/2010
Age : 35

Kursuse lõpupidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 2 EmptyLaup Mai 29, 2010 2:42 am

Kairi, mulle meeldib su pilt Wink
Tagasi üles Go down
KarolinKabanen

KarolinKabanen


Postituste arv : 27
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn, Eesti

Kursuse lõpupidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 2 EmptyLaup Mai 29, 2010 3:04 am

Hehe:D kellel on vanajumalaga head suhted võiks selle ilma teema äa koraldada sunny
raha asi oleneb vist sellest, et palju meid tuleb... ja palju kanuutab. ämm... mina ei tea sellest muffigi rabbit

ainus asi on, et mulle tulevad õudusvärinad peale kui ma nende rabas luuravate vereimajate peale mõtlen pale Shocked
Tagasi üles Go down
http://kabanenkarolin.onepagefree.com/
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kursuse lõpupidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 2 EmptyLaup Mai 29, 2010 4:54 pm

Ma pole mingi Merilin!!!!!!!! Very Happy ärge solvake mind palun, haha, okok Smile
Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kursuse lõpupidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 2 EmptyLaup Mai 29, 2010 4:55 pm

õnneks merilin pole siin foorumis aktiivne vist , huhhh Shocked Shocked
Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kursuse lõpupidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 2 EmptyPüh Mai 30, 2010 4:12 pm

karolin kusjuures sa juhid tähelepanu väga õigele asjale - HULLUDELE SÄÄSKEDELE, keda rabas kohtab kindlasti VEEL rohkem Very Happy
Tagasi üles Go down
Madli

Madli


Postituste arv : 7
Join date : 27/05/2010
Age : 35

Kursuse lõpupidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 2 EmptyPüh Mai 30, 2010 9:10 pm

No näed, kus nüüd on aktiivsus välja löönud:D
Oled ühe päeva vahele jätnud, nüüd peab laua aega varuma, mida keegi on kirjutanud:D
Aga mina ei ole ju Katrin öelnud, et kanuutan, pigem praegu kanuutamisest loobuksin:(
Ja muide, ma ka alguses vaatasin, et miks Liisal on Merilini pilt üleval:D
Liisa, ära eksita meid siin:D
Tagasi üles Go down
Merje

Merje


Postituste arv : 37
Join date : 28/05/2010
Age : 36

Kursuse lõpupidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 2 EmptyEsm Mai 31, 2010 6:03 pm

Appi, ma ka siin pole paar päeva käinud ja lugemist on kohe väga palju! Very Happy
Eks ma üritan siis vastata küsimustele, mis mulle on esitatud või minule suunatud.

Silja, Malle, Kaidi- olete mu kaardilugejad ja autokäng:) Üks koht veel vaba, kes soovib liituda?

Kringlid võin tellida, aga mis sorti siis soovite?
Tutvuge kringlivalikuga siin: http://www.kohviknarva.ee/kringlid.php
Mina soovitan Kringel mandlitäidisega /valge glasuuri (95 kr) ja Kringel singi-juustu (110 kr).
Kas sobib?
Ja kas 1 kilosed piisavad?

Mina ka pole veel kanuule jah öelnud, praegu veel ütlen ei.
Kanuumatk kestab 4-6 tundi, seega need, kes sinna ei lähe, mis me vahepeal teeme? murumängud?

Matkarada jääb meist tegelt väga kaugele, see asus Tori kandis, aga pm pealt oskaks ikka minna kaardi ja mälu järgi:) Äkki leidub seal samas (Viljandimaal) mingied ka? Ja kas keegi on tutvunud mingite vaatamisväärsustega, mida teel olles külastada?
Ja kas tagasi läheme sama teed pidi?

Ja pekas valmis mõtlema ka eelnevalt mingisuguse poe nimekirja, muidu läheb poes meil väga kaua!
Pappnõud
vorstid
kurk-tomat
kartulisalat

jne...
Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kursuse lõpupidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 2 EmptyEsm Mai 31, 2010 6:21 pm

aga äkki saab osad asjad keegi kodust võtta - mõtlen nt papp asju - mul võibolla on, pean vaatama, neid koguaeg koguneb mingitelt üritustelt Razz

ja kui kellelgi veel midagi head võtta kodust kaasa, siis võiks teada anda Very Happy
Tagasi üles Go down
Pille-RiinP

Pille-RiinP


Postituste arv : 46
Join date : 27/05/2010
Age : 35

Kursuse lõpupidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 2 EmptyEsm Mai 31, 2010 7:11 pm

Ma arvan, et need kringlid on väga sobivad, kirjelduse järgi tunduvad küll isuäratavad Wink
Tagasi üles Go down
Diana




Postituste arv : 1
Join date : 31/05/2010

Kursuse lõpupidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 2 EmptyEsm Mai 31, 2010 7:24 pm

Kõigepealt kiitus lõpetajatele! kiitus foorumi tegijatele! ja neile kes aktiivselt osalevad...

Selline lugu siis, et mul kõigi eelduste kohaselt ei õnnestu teiega ühineda Crying or Very sad
mingisugused sugulaste pulmad.... kohustuslik üritus.... aga noh..
hoian foorumil silma peal, ehk saab veel kokku ja tuleb veel ideid Very Happy

aga ärge palju rumalusi siis tehke Laughing
Tagasi üles Go down
KarolinKabanen

KarolinKabanen


Postituste arv : 27
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn, Eesti

Kursuse lõpupidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 2 EmptyEsm Mai 31, 2010 8:27 pm

Kringlivaliku kiidan heaks Smile
Liisal on hea mõte - mida enam me kodust kaasa võtame, seda parem. Sellised asjad nagu suhkur ja tee, ketšup, pappnõud, sinep jne. + plastkauss, kus salatit teha, mõni nuga, majapidamispaber jne. (vb isegi veekedu spriraali vms, et need, kes ei söö hommikul Junsi hommikusööki, saaksid teha teed-kohvi.

poest ilmselt jah siis võiks mõne suure tünni liha võtta ja toorsalati kraami, võileivaasju - muidugi mis te arvate, et kas meil on raba jaoks võikuasju vaja? teeme me võikusid ? sest see on kõigest üks idee Idea , mida ei pea täide viima).

Kas rabas saab sedaaegu ujuda ? tongue

Kurb küll jah, et mõned meist tulla ei saa, aga eks te siis teete järgmisel aastal veel ühe peo Smile
Tagasi üles Go down
http://kabanenkarolin.onepagefree.com/
Merje

Merje


Postituste arv : 37
Join date : 28/05/2010
Age : 36

Kursuse lõpupidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 2 EmptyEsm Mai 31, 2010 8:48 pm

Siis asun kringleid tellima!
Vb liha asemel vortse-viinereid osta, odavam ja lihtsam teha, ei tea ju seal neid võimalusi.
Ja võikude kohalt võiks ikka äkki natuke midagi võtta, sest laupäeval tahame ju ka süüa, kasvõi teel olles, sest nagu ma olen aru saanud, siis ikkagi tagasi Tallinna peale lõunat:) Või teeme teel kuskil söögikohas peatuse?
Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kursuse lõpupidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 2 EmptyEsm Mai 31, 2010 8:51 pm

tagasi tulles võiks ju lõunat süüa kuskil viljandis või näiteks et igaüks ise vaatab seda asja... ja liha võiks ikka võtta.. või siis teeks nii, et liha asja ostab igaüks ise või siis väiksema kambaga, et mitte päris terve kursuse peale, sest siis saab igaüks ise vaadata, mis tahab.. aga salati nt ja nii teeks ikka ühe? mis arvate?
Tagasi üles Go down
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Kursuse lõpupidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 2 EmptyEsm Mai 31, 2010 11:02 pm

Pille-Riin: ma pole mitte mingit summat öelnud Smile
varuge kaasa sularaha,, kes kanuutab, see peab arvestama nii 300.- kanuutamise peale ainuüksi. Merje, Karolin, Silja, mina ja Ruth teostasime oma rahaga broneeringu - 1000.-
saunamaja on 2500 ja kämping 700.-. see teeb kokku 3200:14 on näiteks 229.-
Oleneb, palju meid reaalseslt kohale tuleb ning siis arvutame täpsemalt. Mina teie raha endale varem ei taha saada Laughing
Pluss küte igasse autosse ja muu tavaar ka.
Ma mõtlesin, et äkki peaks purgi kurki ka kaasa võtma? Hommikukski mõnele Twisted Evil rabbit
muu asjaga ma tegeleda ei viitsi, olen nõus igasuguste nimekirjade jm säärasega ning pappnõusi paistis ka mul olema sahtlis ja fooliumit, kuhu võikud sisse mässida.

LIISA, mina kaaa vaatasin, et Merilini pilt tongue
Tagasi üles Go down
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Kursuse lõpupidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 2 EmptyEsm Mai 31, 2010 11:04 pm

hmm ja kanuutavad siis:
Mina,
Karolin
Ruth,
Liisa
Silja????????????????????
ei keegi teine?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kursuse lõpupidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kursuse lõpupidu   Kursuse lõpupidu - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Kursuse lõpupidu
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
EAL2007 :: Your first category :: Your first forum-
Hüppa: