EAL2007
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EAL2007

meie kursuse pesa
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Suvel koos rallima

Go down 
+5
marilin
Liisa
Pille-RiinP
katrinkoor
Silja
9 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
AutorTeade
Kairi!

Kairi!


Postituste arv : 22
Join date : 27/05/2010
Age : 36

Suvel koos rallima - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 4 EmptyEsm Juul 25, 2011 5:15 pm

Nonii, suvitajad! Nüüd on kindel, mina tulen ka! Smile


Issake, ma ikka imestan- te olete nii perenaised kohe. Mõtlete kõige peale- respekt teile! Very Happy Ilmselt teie pärast ma ise nii laisk olengi ja ennast mõtlema ei sunni! Razz

Nagu ma aru saan, siis pole mul telki vaja kaasa võttagi? Merje??

Aga et siis kus see kokkusaamise koht meil lõppude lõpuks jäi? Ikka Järve Selveri juures?

Smile
Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Suvel koos rallima - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 4 EmptyEsm Juul 25, 2011 8:15 pm

95% kindel on nüüd see, et saan tulla kolmapäeval kaasa, aga täitsa õhtul tuleks mulle keegi järgi.. sest neljapäeva hommikul vaja lasteaias olla Razz mõtlesin et siis saab vähemalt päevakski tulla..
Tagasi üles Go down
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Suvel koos rallima - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 4 EmptyTeis Juul 26, 2011 3:50 am

Merilin äsja andis teada, et talle sobiks rohkem, kui kokkusaamine toimuks nt 11, 12 ajal Järvel, kuna ta tuleb hommikul otse Rakverest ja lihtsalt ei jõuaks varem. Mida teha? Kas meile sobib see aeg või jääb hiljaks? Arvamused...
Tagasi üles Go down
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Suvel koos rallima - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 4 EmptyTeis Juul 26, 2011 3:55 am

Tubli Liisa! Nii peabki! Kui sa Katrin tõesti viitsid kooki kaasa teha, see oleks nagu supermega armas.... sunny
Tagasi üles Go down
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Suvel koos rallima - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 4 EmptyTeis Juul 26, 2011 12:45 pm

mul savi aja suhtes, saabki välja magada:P ja siis jõuan ma hommikul veel poes ka käia ja Very Happy aga nüüd ma tahan teada, kes minu auto peale tulevad?
Kuna võtan lapse ka, siis mahub 3.
Ja Liisa, sind saab viia mingi bussi peale ka ju, ikka midagi Haapsalust tuleb ehk. Uuri järele!
Kooki teen seda kindlamini, mida hiljem me stardime Razz
Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Suvel koos rallima - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 4 EmptyTeis Juul 26, 2011 3:59 pm

minu arvates oleks ka mõnus magada hommikul Very Happy ja saaksin samuti käia veel poes mõnda asja ostmas Razz ja seda bussi asja võib muidugi ka vaadata, aga mu noormees võibolla nõus ikka ise järgi tulema ka Razz
Tagasi üles Go down
Merje

Merje


Postituste arv : 37
Join date : 28/05/2010
Age : 36

Suvel koos rallima - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 4 EmptyTeis Juul 26, 2011 5:08 pm

Ma saan salatilehti kodust peenralt võtta, ostan siis tomateid täna ja pesen ära. Liha jm toidu võime ju homme ikkagi osta!
Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Suvel koos rallima - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 4 EmptyTeis Juul 26, 2011 7:21 pm

kui mulle järgi tulla ei saa keegi sinna,siis 19.25 läheb nõvalt buss Very Happy natuke vara on,aga parem kui mitte midagi Very Happy haapsalu bussijaam jääb sealt natuke kaugeks vist Razz
Tagasi üles Go down
Merje

Merje


Postituste arv : 37
Join date : 28/05/2010
Age : 36

Suvel koos rallima - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 4 EmptyTeis Juul 26, 2011 7:36 pm

No kui meie autojuht jõuab alles k 11-12, siis pole midagi teha. Natuke hiljavõitu on, kuna meie koosolemisaega jääb seega vähemaks. Aga siis võime saada nt kell 10.30 Järve selveris kokku ja minna asju ostma ja kui Merilin jõuab kell 11, saame kohe startida Very Happy Kuigi eks meil läheb poes veidi kauem Razz Kui meil 2 autot ja tulijaid minu arvutamist mööda 8 pluss Katrini laps (Katrin lapsega, Ruth, Liisa, Kairi, Merilin, Merje, Kaidi, Silja), siis mahume igal juhul kahe auto peale.
Kuidas siis sobiks 10.30?

Ja kook oleks tõesti väha hea Wink
Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Suvel koos rallima - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 4 EmptyTeis Juul 26, 2011 7:48 pm

Nii, rääkisin praegu Meriliniga. Tema jõuaks Järvele umbes 11 ja siis tahaks käia poes - startida saaks siis umbes 11.30.. Tema auto võib ju tulla natuke hiljem järgi kui osadele ei sobi?!?

Merilin ütles, et tema arusaamist mööda on tema autos veel Silja, Ruth ja mina. Kas keegi tuleks veel tema autosse?
Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Suvel koos rallima - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 4 EmptyTeis Juul 26, 2011 7:50 pm

Selline küsimus veel, et mis plaan muidu homme on? Kas kohe minna sinna RMK kohta ära või enne trippida/vaadata ringi vms?

Kui me sinna juba lähme, siis väga kuskile liikuda ei saa (telgid ja asjad juba siis ma eeldan autost väljas ja üksi neid metsa jätta ma ei usu, et keegi teist tahaks)
Tagasi üles Go down
Kairi!

Kairi!


Postituste arv : 22
Join date : 27/05/2010
Age : 36

Suvel koos rallima - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 4 EmptyTeis Juul 26, 2011 9:02 pm

Aga teemegi siis kuskil 10. 30. Nagunii läheb natukene aega kauba valimisega. Kui Merilin tuleb, hüppab ka poest läbi ja korras. Kui kokku saame, siis mahutame ennast autodesse ka, väga oluline ju pole, kes, kus istub. Ma arvan..

Tagasi üles Go down
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Suvel koos rallima - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 4 EmptyTeis Juul 26, 2011 9:13 pm

kas keegi on migeid matkaradade vms kaarte või midagi ka printinud? mina tean, kuidas sõita Haapsalu poole ja minul on Lotte atlas, kus kõik toredad vaatamisväärsused peal ja muuseumid ja mingid matkarajad ka. Aga sel puudub TÄPSUS:)
Tagasi üles Go down
katrinkoor

katrinkoor


Postituste arv : 52
Join date : 27/05/2010

Suvel koos rallima - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 4 EmptyTeis Juul 26, 2011 9:14 pm

kas keegi on migeid matkaradade vms kaarte või midagi ka printinud? mina tean, kuidas sõita Haapsalu poole ja minul on Lotte atlas, kus kõik toredad vaatamisväärsused peal ja muuseumid ja mingid matkarajad ka. Aga sel puudub TÄPSUS:)
Tagasi üles Go down
Kaidi

Kaidi


Postituste arv : 13
Join date : 29/05/2010
Age : 36

Suvel koos rallima - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 4 EmptyKolm Juul 27, 2011 12:19 am

Pääsesin ka arvutisse lõpuks!
Mina tulen oma siksiga, seega ma poodi kaasa ei saa.
Grillimise tarvis saan kaasa võtta puid, igaks juhuks sütt ja süütevedelikku (need on mul kodus olemas) ja grilli ka, kui peaks mingisugune takistus olema seal. Vardaid on mul ainult kaks või kolm -keegi võiks veel mõned võtta.
Saan kaasa võtta mingisuguse asjalikuma atlase ja seal kohapeal on kaardid ka igale poole ülesse löödud, ei tohiks matkamisel teelt väga kõrvale eksida:D
Jookidest rääkides, siis võtan kaasa kangemat alkoholi (Amarula, viin (Absolut Vodka, Russkii Standart), Hammer Gin) (Henry ema on need laeva pealt slabiga ostnud). Kes siis soovib, see ei pea poest kalli hinna eest ostma - jagub kõigile:D

Tagasi üles Go down
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Suvel koos rallima - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 4 EmptyKolm Juul 27, 2011 1:51 am

Ma alles nüüd teadvustasin endale, et Kairi tuleb ka..... JEEEEE!!!

Nii, võite ise kokku leppida, mis kell teile kõige rohkem sobib, aga jääb siis hilisem aeg. Nagu Liisa enne mainis, siis jah ma hüppan Merilini peale, kuna moosisin teda mulle Karusse tulema- ma ei jõua tassida oma kompse, pisi-pisi nagu ma olen... Igatahes me jõuame siis nii 11, peale 11 nõks Järvele. Saate niikaua arutada, mis lihalist ja kui palju võtta.

Võtan ise kaasa siis 21 topsi (saab joogid valada), 13 nuga ja 3 kahvlit- ilmselgelt tulen neid juurde varuda, pluss taldrikud. Siis veel liha lõikumiseks lõikelaua, noad.

Ja lubatud koopiad jätsin kiiruga oma asjade pakkimisel maal tegemata... uups.

Äkki keegi saab võtta, a la 5liitrise pudeliga kraanivett, mida kasutada hambapesuks ja kes niisama tahab joogiks. Järveveega vist väga ei taha hambaid lobistada.


Tagasi üles Go down
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Suvel koos rallima - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 4 EmptyKolm Juul 27, 2011 1:55 am

PS! Kui midagi on, peate mulle ise helistama, sest mul teie numbreid kahjuks ei ole. On selgunud tõsiasi, et ka SIM-kaardid pole igavesed- lõpevad needki mingi aja tagant, oli ta mul 7aastat (oleks te näinud EMT-teenindaja nägu, et teate see on teil aastast 2004. Ja mina veel uhkelt, jaaa...) Ühesõnaga, kõik numbrid on mul vastu taevast.... hakkan siis teilt homme koguma Razz

Number jäi mul siiski samaks, 533 15 983
Tagasi üles Go down
Kaidi

Kaidi


Postituste arv : 13
Join date : 29/05/2010
Age : 36

Suvel koos rallima - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 4 EmptyKolm Juul 27, 2011 2:00 am

Minu poolt 6l vett
Tagasi üles Go down
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Suvel koos rallima - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 4 EmptyKolm Juul 27, 2011 2:02 am

Tore! Ma avaldan esimesena soovi proovida Siksiga sõita, kui Vasar lubab.... ma päris rallima ei hakka, käsi südamel. Võtan võrkpalli ka kaasa? Oleks mängijaid või mitte?
Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Suvel koos rallima - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 4 EmptyKolm Juul 27, 2011 3:23 am

jaaaaa, mina tahan võrkpalli!!!!!!!! Very Happy
Tagasi üles Go down
Silja

Silja


Postituste arv : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Suvel koos rallima - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 4 EmptyKolm Juul 27, 2011 5:05 am

Avastasin oma hoti-postkasti lugedes täna hommikul Triinu saadetud kirja, kiri järgmine:

Kokkuvõtvalt on lood minuga nii, et käisin nädalavahetusel Vormsi saarel matkamas ja asutsin jalaga kuidagi valesti nii, et see otsustas paiste minna, valutada ja sellest tulenevalt on liikumine mul praegu raskendatud.

Üldiselt oli mul plaanis tulla maalt otse autoga Nõvale, et ma ei plaaninud linnast läbi tulla.

Kui olukord jalaga pareneb siis tulen, aga praeguse seisuga on asi kaheldav.

Ma helistan siis sulle kui minust saab tulija.

Kõiki tervitades,

Triin

--
Juhul, kui Triin on tulemas, siis oleks vist Kairi sinu telki ka tarvis...
Tagasi üles Go down
Liisa

Liisa


Postituste arv : 61
Join date : 27/05/2010
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Suvel koos rallima - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 4 EmptyNelj Juul 28, 2011 2:47 pm

Tagasi üles Go down
Merje

Merje


Postituste arv : 37
Join date : 28/05/2010
Age : 36

Suvel koos rallima - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 4 EmptyLaup Juul 30, 2011 4:04 pm

Toiduraha infot siia ka: 4,13 € minu kontole SEB 10010370124010.

Tagasi üles Go down
Sponsored content





Suvel koos rallima - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suvel koos rallima   Suvel koos rallima - Page 4 Empty

Tagasi üles Go down
 
Suvel koos rallima
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
EAL2007 :: Your first category :: Your first forum-
Hüppa: